Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Drzaci-konzole za rasvetu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Malina
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2019
Poruke: 117
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Sub Sep 28, 2019 8:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav kolege

Zanima me da li neko ima ideju od cega bih mogao da napravim 2 drzaca koji se kace na duznu stranicu akvarijuma i ciji je oblik G tj kao slovo L naime bih hteo da odradim visece lance za neonku nad akvarijumom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Sep 28, 2019 8:01 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Sub Sep 28, 2019 5:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na dužu? Misliš na zadnje staklo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Malina
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2019
Poruke: 117
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Ned Sep 29, 2019 2:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da,na zadnje staklo.Ima nesto sto svaki dan vidjam sto bi mogao da iskoristim ali kad hocu da se setim sta je to,dzabe.Treba mi ideja.Preferiram estetiku strogo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Ned Sep 29, 2019 3:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da je to loša ideja da se zadnje staklo tako opterećuje. Pogledaj na forumu. Ima tema gde je čovek pravio izvijene držače od drveta koji idu na staklo. Ili je u rasveti ili u uradi sam. Starija tema, ne sećam se.

Može da se izreže i od malo debljeg cast akrila.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Malina
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2019
Poruke: 117
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Pon Sep 30, 2019 8:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hval,ali mislim da 6mm moze da izdrzi taj teret jer hocu da duzinom od 20 cm staklo udje u falcni nekog materijala.Nije zurba,imam vec rasvetu.Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Sep 30, 2019 8:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zavisi sta si planirao od rasvete odnosno koji model. Skica ili slika sa neta bi dosta resila i pomogla oko odgovora.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pon Sep 30, 2019 11:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Više sam mislio 10mm. Samo ako ti se konzola greje akrilni držači mogu da se iskrive. Zaboravih da napomenem taj sitni detalj.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pitanje za rasvetu Milivoje Lampa Rasveta 4 Pon Nov 20, 2023 10:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prodajem rasvetu EHEIM powerLED dayli... senkasenkasenka Ponuda 2 Ned Sep 25, 2022 9:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MIX led cipova za rasvetu biljnog akv... jajzy Rasveta 2 Uto Jan 25, 2022 12:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kakkve su chihiros wrgb 1200 led konz... WoodyAllen Rasveta 8 Pon Jul 13, 2020 10:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nosac za LED rasvetu Baia Uradi Sam (DIY) 2 Sub Apr 18, 2020 11:16 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License