Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Da li premeštati skotnu ženku Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Vecha
Akvarista



Registrovan: 01 Okt 2019
Poruke: 21

PorukaPoslao: Uto Okt 01, 2019 1:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image
Da li je ovo dovoljno trave da se mlađ spase? Da li je ipak solucija odvajanja skotne ženke bolja opcija?[align=justify]
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 01, 2019 1:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Uto Okt 01, 2019 2:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nemas potrebe da je odvajas ako pricamo o ovoj zebrici
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vecha
Akvarista



Registrovan: 01 Okt 2019
Poruke: 21

PorukaPoslao: Uto Okt 01, 2019 7:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim na živorotke. Od ikrašica i ne očekujem. Nikad mi nije uspelo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
respectre
Akvarista



Registrovan: 09 Sep 2011
Poruke: 100
Lokacija: Srem

PorukaPoslao: Uto Okt 01, 2019 8:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I previse dzungla. Ostavi je neka priroda odradi svoje Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Uto Okt 01, 2019 8:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesekiraj se u ovakoj dzungli i od ikrasica ces dobiti
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vecha
Akvarista



Registrovan: 01 Okt 2019
Poruke: 21

PorukaPoslao: Pet Okt 11, 2019 2:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iako je džungla u akvarijumu pre neki dan sam izbrojao 6 malaca u travi pri površini. Danas nijednog ne nađoh...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gambusia
Akvarista



Registrovan: 16 Jun 2019
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Nov 03, 2019 11:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja u svojoj džungli mam gomilu mlađi, a i većina odraslih riba je nekad bila mlađ u ovom istom akvarijumu.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=o2AZq8nIS2c[/youtube]
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gambusia
Akvarista



Registrovan: 16 Jun 2019
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 04, 2019 10:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hajde ponovo da pokušam da linkujem video direktno:


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjamo zebricu ženku bojanapsy Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Dec 03, 2015 3:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako prepoznati skotnu gupi? lollaza Početak u akvaristici 2 Uto Nov 26, 2013 9:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li da kupujem skotnu zenku u Pet S... gupy1997 Guppy fun club 1 Pon Nov 07, 2011 10:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati poklanjam Trihogastere - mužjaka i ženku Darko Arhiva Malih Oglasa 5 Uto Apr 12, 2011 12:06 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Poklanjam ženku skalara Nemus Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Mar 25, 2011 1:36 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License