Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pocetnik 80l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Sre Okt 02, 2019 8:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mnogo dobro izgleda! Svaka cast!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 02, 2019 8:09 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

PetarOdin
Akvarista



Registrovan: 19 Jun 2019
Poruke: 16
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 02, 2019 8:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala ljudi bas sam se trudio
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Okt 03, 2019 9:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlično izgleda. Malo mi neprirodno izgleda to ''ostvce'' šljunka u sredini.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Čet Okt 03, 2019 10:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

daj malo slicia tehnickog resenja nosaca, bas dobro izgleda! Mozda ti malo ukrademo ideju!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pet Nov 01, 2019 12:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vidno bolje za kratko vreme. 👍

Neka novija fotografija? 🤔
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
PetarOdin
Akvarista



Registrovan: 19 Jun 2019
Poruke: 16
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 10, 2020 4:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image

Svašta nešto,ubačen i co2.....što se tiče nosača za led od pleksiglasa(klirit)u čačku su mi sekli po meri zalepio sa super lepkom i ćao...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sakis
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2014
Poruke: 68
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 10, 2020 4:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni ovo super izgleda!
Svaka cast!
Koji je ovo kamen?
Zanima me bas kako ce ti uspeti pinnatifida na grani, posto sam ja probao par puta sa njom i nije mi uspela (mozda je razlog to sto nisam imao CO2...)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
PetarOdin
Akvarista



Registrovan: 19 Jun 2019
Poruke: 16
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 10, 2020 4:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kamen domaći uzet kod Horusa...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
IVANRO
Akvarista



Registrovan: 09 Jun 2018
Poruke: 190
Lokacija: Češka

PorukaPoslao: Pet Jan 10, 2020 6:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlično ovo izgleda nema šta. Sve pohvale.


sakis ::

Zanima me bas kako ce ti uspeti pinnatifida na grani, posto sam ja probao par puta sa njom i nije mi uspela (mozda je razlog to sto nisam imao CO2...)

Iz mog iskustva pinatifida mnogo bolje i lepše raste na panju ili generalno na dekoraciji nego posađena. Doduše ja sam uvek imao dovoljno svetla i dozirao đubriva mada sam je uspešno gajio i bez CO2 samo sa easy carbom ali je naravno kao i svaka biljka još je bolje rasla sa CO2.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pet Jan 10, 2020 7:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel ovo i dalje istih dimenzija akvarijum? Smile Odlican! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
PetarOdin
Akvarista



Registrovan: 19 Jun 2019
Poruke: 16
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 10, 2020 8:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovaj je 100d 40š 45v
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pet Jan 10, 2020 10:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vidi se po staklu.. Wink

Nego ako imas viska mahovine ubaci je kod korena pine da se dodatno hrani djubrem koje se glavi u mahovini i da ima vece sanse za uspeh da se primi na nove uslove.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
m.vlacina
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2017
Poruke: 222
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 11, 2020 12:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odličan! Češće nas izveštavaj o napretku, pravo je osveženje na forumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
PetarOdin
Akvarista



Registrovan: 19 Jun 2019
Poruke: 16
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 24, 2020 3:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image


Dve nedelje prošlo...okačio sam led lepše je i napravio krila da ne ide u oči led
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
PetarOdin
Akvarista



Registrovan: 19 Jun 2019
Poruke: 16
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 24, 2020 3:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pocetnik i neplanirana ljubav Boxer89 Upoznavanje 0 Pon Dec 19, 2022 6:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pocetnik - akvarijum sa biljkama Gardijan Početak u akvaristici 0 Pon Avg 15, 2022 1:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pocetnik 60L jeepwj Početak u akvaristici 27 Ned Mar 06, 2022 7:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc u uredjenju akvarijuma , pocetnik BogdanM Početak u akvaristici 3 Čet Nov 25, 2021 12:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plazma 120 70 17 pocetnik Vulebeograd Početak u akvaristici 49 Ned Sep 19, 2021 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License