Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kupovina plasticne pregradne resetke??? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Čet Okt 03, 2019 10:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zna li neko,gde moze kod nas da se kupi ovakva bela Platicna resetka kao sa Slike....
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Okt 03, 2019 10:13 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 03, 2019 10:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Može i uokvirena mreža za komarce, ali ...... sve se može , ali .............
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Čet Okt 03, 2019 10:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znam da moze...ovo sam vidjao dosta po YT,po radnjama po svetu...al ovde nigde....
ja sam meni napravio od Pleksana,koji sam busio i pije vodu,ali se u kanale Pleksana,zadrzava prljavstina...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pet Okt 04, 2019 12:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod nas ćeš to teško naći. Možda ima ali je pitanje kako se zove. U prodavnicama koje prodaju robu za poljoprivrednu mogu se naći kojekave mrežice koje su prozirnije i čvršće.
Pogledaj u bolje opremljenim radnjama za pčelarstvo isto. Tu možeš naći kojekakve rešetke za košnice.
Sada ima i kod Branka u FishWorld da se kupe gitove mrežice.

Sebi sam pravio mrežicu od plastičnog prifila/lajsne šta god da je i molerske mreže uz pomoć superlepka. Profil je bio 8mm taman da lepo legne na 6mm staklo. Tamo gde je išlo crevo od pumpe napravio sam polukružno plastično ojčanje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Pet Okt 04, 2019 7:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na odgovoru...nisam ja napomenuo da meni vise treba za Pregradjivanje jednog dela Velikog AQ,kad mi nesto zapne,a ne za pokrivanje..moja greska...Smile
nasao sam kako se tacno zove...ima gotove table na AliBabi,a i u jednoj HR firmi za Aq..120x60cm...a lepo i kosta tabla,oko 7000 dinara u kunama...Smile
Tabla se zove 'Egg Crate'
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pet Okt 04, 2019 3:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

amsterdamxxx ::
Tabla se zove 'Egg Crate'

Kao što rekoh pitanje je kako se zove. Ako kod nas budeš rekao Egg Crate, prodavc će ti reće da nemaju gajbu za jaja već samo kartonske kutije.

Kupi cast akril mada i ekstrudirani moze da posluzi i izbuši sa bušilicom. I sa običnom burgijom može, samo lagano bez pritiskanja. Mislim da ćeš ekstrudirani lakše bušiti nego cast običnom burgijom. Za cast bolje stepenastu uzmi.
I je jeftinije i lepše. Ako ispoliraš rupe biće transparentan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 04, 2019 7:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

amsterdamxxx ::
...nisam ja napomenuo da meni vise treba za Pregradjivanje jednog dela Velikog AQ,kad mi nesto zapne,a ne za pokrivanje..moja greska...Smile


Probaj na svom buvljaku subotom ,gde su delovi za kola, ima mrežaste table (rupe su sitne u obliku romba),
neznam koji je materijal u pitanju, viđao sam u crnoj i srebrnoj boji. Lako se može iskrojiti željena dimenzija,
Takođe se da lako ubaciti i vaditi iz akvarijuma, ako se zaprlja, alge i slično ubaci se u kadu pod tuš, malo hipermangana
i stvar rešena . Ako ideja nije ok ,ti naručuj ,buši, plaćaj, itd, itd. Pozdrav !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Sub Okt 05, 2019 10:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala svima na odgovorima...Smile
Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Okt 08, 2019 9:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda pomogne koja resetka od aspiratora. Stari modeli imaju takve resetke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka RO uredjaj kupovina Ikebana Hemija 3 Sub Nov 26, 2022 8:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupovina neonke Kragujevac. IvanBo Rasveta 0 Sre Okt 07, 2020 1:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupovina i formiranje novog aquariuma Nikola.M95 Početak u akvaristici 27 Sre Nov 06, 2019 8:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupovina putem interneta??? DejanNO Razno 4 Ned Sep 17, 2017 4:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac - Kupovina Nucleo Ribe 4 Ned Mar 12, 2017 3:05 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License