Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mahovina Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Malina
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2019
Poruke: 117
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Sre Okt 16, 2019 4:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ubacio bi mahovine u akvarijum,dajte ko sta ima ili poklon ili kes.
Prednost branicevski okrug da bi izbegli prevoz ako je moguce.
Imam pistiu u zameni ako treba ikom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 16, 2019 4:48 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bombadil
Akvarista



Registrovan: 24 Okt 2017
Poruke: 119
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Čet Okt 17, 2019 7:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koja količina ti je potrebna? imam ja nešto. Upiši lokaciju na profil, olakšaće dosta ovakve situacije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Malina
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2019
Poruke: 117
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Čet Okt 17, 2019 10:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zaboravio da stavim lokaciju.Pozarevac,lucicki put.Ma nesto malo za panj i neki kamen,volim da pratim rast.ne na gotovo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bombadil
Akvarista



Registrovan: 24 Okt 2017
Poruke: 119
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Čet Okt 17, 2019 11:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imaš pp, zemljače Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mahovina za nesto ljubisa03 Razmena 0 Čet Okt 01, 2020 3:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Christmas mahovina - visak boskonet Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Avg 25, 2020 10:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka mahovina na poklon skendro1 Na poklon 0 Sub Avg 22, 2020 12:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mahovina potrebna popindeed Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Avg 20, 2020 2:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Christmas moss mahovina dejan83 Arhiva Malih Oglasa 1 Pet Maj 15, 2020 1:06 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License