Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Valjda ce to biti neko more Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
dulemali99
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Maj 2014
Poruke: 8
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Uto Okt 15, 2019 12:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav, narucio sam staklo za akvarijum dimenzija 90x40x50(dxsxv) 10mm,sam cu da ga lepim , hteo bih da vas pitam da li kao rasvetu mogu da koristim neonke iz starog akvarijuma.
4x 20W . Da li su neophodna ojacanja za ovakav akvarijum? Da li odgovara beorolov silikon ovde jer sam taj jedino naso ovde u Nisu? Slike lepljenja saljem cim stigne staklo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 15, 2019 12:00 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Uto Okt 15, 2019 2:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ojačanja ti ne trebaju, zakini na nekom drugom mestu nemoj na silikonu stavićeš u akvarijum životinje koje su bar 100x skuplje, rasvetu mozeš da koristiš ali za lep izgled i dobar rast korala trebaće ti jača rasveta sa sijalicama koje pobuđuju pigmente u koralima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dulemali99
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Maj 2014
Poruke: 8
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Uto Okt 15, 2019 2:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne zelim da stedim na silikonu samo ovde u Nišu soudal kao da ne postoji 😄
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Pon Okt 21, 2019 1:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Naruci preko neta silikon da ti stigne postom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pozdrav drugari, ima li neko za poklo... nasdvoje Na poklon 2 Ned Okt 01, 2023 9:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li ima neko da poklanja Mahovinu, ... Ikebana Na poklon 0 Pon Jul 11, 2022 10:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li neko poklanja drvo za akvarijum? doca989 Na poklon 1 Ned Dec 26, 2021 11:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moze li mi neko identifikovati biljke? golff Biljke 2 Sub Avg 14, 2021 10:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Ima li neko nešto da pokloni a nešto ... Dedapočetnik Na poklon 0 Pon Mar 15, 2021 7:57 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License