Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvarijum 60 l - opremljen & formiran Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 23, 2019 9:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zbog selidbe i drugih okolnosti vreme je da se rastanem od akvarijuma, zajedno sa stanovnicima.
Poklanjam akvarijum sa svom opremom, biljkama i stanovnicima. Želeo bih da ga poklonim nekome ko ima koliko toliko iskustva, jer bih voleo da dobro vodi računa o stanovnicima u njemu.

Poklon obuhvata:

- akvarijum 60 litara sa poklopcem
- filter Atman hang on HF0400 (u njemu su keramički prstenovi, plastične kuglice i sunđer)
- filter Aquael Pat Mini (ima mogućnost ubacivanja vazduha, tako da nema potrebe da vazdužnom pumpom)
- grejač
- osvetljenje (fabrički komplet u koji su ugrađene 2 štedljvie sijalice) & dobija se i tajmer
- automatska hranilica
- pesak (crni, kvarcni)
- podloga ispod akvarijuma (crna sunđerasta podloga)
- dekoracija (kokosov orah, tri plastične simulacije drveta)
- biljke (sagittaria subulata, guppy grass i pogostemon octopus)

- Skalar (kod mene je tri godine i dostigao je maksimalnu veličinu za ovu litražu)
- 8 x Rodostomus
- 8 x Razbora
- 1 x Coridoras
- 1 x Ancistrus
- poneki Barski i Malezijski puževi

- veća količina kutijica hrane (listići, granule, tablete, tubifeks, larve komaraca, spirulina...)
- žilet sa drškom za skidanje algi
- 2 x usisivač podloge za sifoniranje peska
- kondicioneri vode (Dajana hlor stop i start plus)

Ribice su zdrave i prave (već dve godine ni jedna nije uginula). Akvarijum je cikliran i formiran po PS-u. Nikakvih problema nisam imao do sad. Pošto se nalazi u blizini prozora, pojavljivale su se alge koje sam ja kontrolisao sa redovnim održavanjem (na svake dve nedelje očistim filter, jednom mesečno skinem alge sa stakla i sifoniram podlogu).

U nastavku ću okačiti slike. Poklanjam sve u kompletu (izuzev police za akvarijum). Preuzimanje je lično u Beogradu, na Voždovcu, kod pošte u Darvinovoj ulici. Mogu da pomognem oko iznošenja akvarijuma. Zamolio bih zainteresovane da obezbede transport riba, biljaka, opreme i vode.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 23, 2019 9:01 am Snimi Poruku Nazad na vrh

bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 23, 2019 9:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Plivac
Akvarista



Registrovan: 12 Sep 2013
Poruke: 15
Lokacija: Beograd, Voždovac

PorukaPoslao: Sre Okt 23, 2019 10:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako nije poklonjen, uzeo bih ga.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2019 10:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bih uzeo za moje sekcijaše. Naravno, ako ga ne pokloniš nekome drugom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 29, 2019 9:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Društvo, akvarijum je poklonjen prvom članu koji se javio. Sinoć je konačno izvršena selidba.
Hvala svima na interesovanju.

Oglas može da se zaključa.

Pozdrav.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License