Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Beograd razmena Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Spavalica13
Akvarista



Registrovan: 14 Jul 2019
Poruke: 42
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Sre Okt 16, 2019 11:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav. Da li ima nekoga aktivnog na ovoj temi ?😔
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 16, 2019 11:38 am Snimi Poruku Nazad na vrh

chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 16, 2019 11:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kad napišeš šta nudiš i tražiš za razmenu obično ima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Spavalica13
Akvarista



Registrovan: 14 Jul 2019
Poruke: 42
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Sre Okt 16, 2019 11:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Htela vih akvarijuma 2 od 40 i oko 35l da dam i menjam za neki od 60 70l ? Da li sam na dobroj temi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Spavalica13
Akvarista



Registrovan: 14 Jul 2019
Poruke: 42
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Sre Okt 16, 2019 11:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobila sma na poklon mali akvarijum od 10l, i htela sam da se prebacim na veci bar od 50l, medjutim kad sad kupila akvarijum od coveka u oglasu je naveo da je od 50litara ,ksd sam ja dosla kuci sa akvarijumima ispostavi se da je jedan 40l a deugi 35l. To mi je opet malo .. da bih oba ta ne pustaju, jedan mu je bio aktivan do skoro, ja sam ih sredila ovistila i punila vodom da vidim dal pustaju jer sam krenula da formiram taj od tzv 50l.. uzmem metar u ruke i pakao
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 16, 2019 12:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

na pravom si mestu, vrati ih prodavcu ako ti ne odgovaraju,a kad je već on nepismen ili prevarant trebala si pre kupovine sama da gledaš dimenzije a ne šta piše u oglasu.Taj novi veći najbolje da tražiš neki sa ugrađenim pregradnim filterom to ti je najpovoljnija a efikasna filtracija.imaš na KP gomilu takvih od 70-120l za 3000-4000din
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Spavalica13
Akvarista



Registrovan: 14 Jul 2019
Poruke: 42
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Sre Okt 16, 2019 1:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Problem je u tome sto se ne javlja tako da ne mogu da ga vratim.. a opet je isto problem sto sam jedva skupila da kupim ovaj ,i zato mi je problem da kupim drugi zato bih i menjala .. da ih prodam opet ko zna koliko bi cekala , em ne bih mogla da povratim novac koji sam dala pa da kupim drugi, gde je sve ostalo puma itd.. obo sam sad skupila reko ajde ssd akavrijum pa polako ostalo iz delova dok ne formiram sve
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
peconis
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2018
Poruke: 116
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 25, 2019 3:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kozice red sakura aktuelne, 10kom 700din.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pet Okt 25, 2019 5:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

[quote="peconis"]Kozice red sakura aktuelne, 10kom 700din.[/quote
menjas zasta ?izvini ovo je razmena ne prodaja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
peconis
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2018
Poruke: 116
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 25, 2019 5:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menjam za pare, a uz kozice dajem i poklon u vidu gomile bilja (kao sto si i ti vise puta dobio). Wink Nemam dovoljno postova da otvorim temu, a dosta ljudi me zove u zadnje vreme da pita jel i dalje aktuelno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pet Okt 25, 2019 7:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok nisam znao da ti nije omogucena ta opcija nema ljutnje druze
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
xxxvelja
Akvarista



Registrovan: 10 Avg 2012
Poruke: 223
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 10, 2019 10:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Visak mi je akvarijum sa ove teme
http://www.akvarijum.org/forum.....20594.html

Akvarijum, hangon filter, poluhauba, sijalica (i kabal naravno)

Image


Image

U njemu ima nekih kripti, bacopa i mahovina sto su tu emerzno...ima i sljunka u akvarijumu... ispod sljunka malo zemlje za cvece...
Ako neko ima unutrasnji filter da mu je visak, neke ribice ili biljke da se menjamo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Alfa
Akvarista



Registrovan: 25 Sep 2018
Poruke: 14

PorukaPoslao: Čet Dec 12, 2019 11:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav! Da li ima neko zdrave galaksi rasbore za razmjenu, mogu da ponudim desetak neonki, 5 white cloud-a, ancitrusa... Mozda nesto od opreme? Ima li uopste neko da ih prodaje?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
banem
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2019
Poruke: 11
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 22, 2020 6:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo, menjao bih gupike i kozice (RCS) ili biljke za crne, bele ili kolor tetre (tj. bilo koja varijacija Gymnocorymbus Ternetzi).

Gupika za zamenu imam 30-ak na oko 2.5-3cm, kozica koliko nahvatam - pa ako neko želi da se menja, nek se javi, dogovorićemo se za odnos u razmeni Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
popindeed
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2018
Poruke: 124
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 22, 2020 10:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo, jel su obicne tj mix gupika ili nesto drugo? poz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
banem
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2019
Poruke: 11
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 22, 2020 11:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mix gupike. Imao sam moscow blue par komada, ali u nekim rotacijama akvarijuma i promenama to se sada sve pomešalo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Razmena Plivac Razmena 0 Pet Maj 26, 2023 8:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koi skalari Beograd popindeed Ponuda 5 Pet Nov 05, 2021 1:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ponuda - Beograd - spreman "plug... Lenji Lisac Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Sep 12, 2020 6:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubie i pog.erectus, Novi Beograd manastiriste Arhiva Malih Oglasa 2 Ned Dec 29, 2019 1:24 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Razmena Beograd Dragan996 Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Dec 02, 2019 9:47 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License