Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Vrsta tetri ili... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
filipbg
Akvarista



Registrovan: 01 Okt 2014
Poruke: 34
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 26, 2019 3:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima. Da li neko može da mi kaže koja je ovo tačno vrsta. Uzeo sam ih kao žute tetre.

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Okt 26, 2019 3:22 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan95
Akvarista



Registrovan: 15 Dec 2018
Poruke: 144
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Sub Okt 26, 2019 4:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da je to obicna crna tetra samo vestacki obojena u zuto.
Mogu biti i roze, ljubicaste, zelene..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Sub Okt 26, 2019 5:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to su one neorganske sto svetle u mraku glowfish
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
filipbg
Akvarista



Registrovan: 01 Okt 2014
Poruke: 34
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 26, 2019 6:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam ih do sada video, a ne mogu da pronađem ništa slično na sajtu. Može biti da su veštački obojene. Baš me interesuje da li neko zna tačno o čemu se radi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 26, 2019 7:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

White skirt tetra ofarbana
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Sub Okt 26, 2019 7:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bez zezanja Premium Zuta Glowfish Tetra. GMO riba koja svetli u mraku. Kinezi su nasli pigment koji omogucava svinjama da svetle u mraku, da bi sprecili sverc, pa se to primilo u hobiju. Vise vrsta riba je podvrgnuto ovom tretmanu.
Ja se to samo šalim da su neorganske jer su malo genetski modifikovane nisu farbane.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Sub Okt 26, 2019 7:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo još jedna modifikacija Gymnocorymbus ternetzi

Ukradeno sa neta:
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
filipbg
Akvarista



Registrovan: 01 Okt 2014
Poruke: 34
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 26, 2019 7:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jeste to je, jedino sto ne svetli u mraku. Uzeo sam svih 5 koliko je bilo. Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
filipbg
Akvarista



Registrovan: 01 Okt 2014
Poruke: 34
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 26, 2019 7:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jeste to je, jedino sto ne svetli u mraku. Uzeo sam svih 5 koliko je bilo. Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Sub Okt 26, 2019 8:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Onda im treba kao i koralima plavo svetlo da zasvetle. Vidjao sam ih u prodaji ali ih nisam posedovso. Mislio sam da svetle bez dalje ljudske intervencije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja vrsta je najlepsa? Mirela Početak u akvaristici 4 Uto Jan 31, 2023 12:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neka vrsta zelenih algi ViK Alge 1 Sre Okt 26, 2022 10:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pol tetri, određivanje angelfishinheaven Razmnožavanje 1 Ned Jan 31, 2021 2:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Druga vrsta puza u akvarijumu. IvanBo Ostali Stanovnici 12 Uto Nov 17, 2020 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vrsta zabe Stefans Razno 1 Ned Maj 26, 2019 8:34 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License