Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kanister filteri Sicce Space Eko+ Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Aquarist1204




Registrovan: 29 Okt 2019
Poruke: 2

PorukaPoslao: Uto Okt 29, 2019 5:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima,
Zanimaju me vasa dosadasnja iskustva sa ovim kanister filterima Italijanskog proizvodjaca (prvenstveno me zanima najmanje zapremine do 100l?
Nameravam da ga uzmem za akvarijum od 52l, koji ce biti bez biljaka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 29, 2019 5:01 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 29, 2019 6:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja koristim upravo taj do 100l na akvarijumu slicne litraze jako ubiljenom sa mladim zlatama, i sasvim sam zadovoljna.
Posebno jer su zlatne u pitanju. Tih (sto je jos teze jer stoji na polici u istom nivou sa akvarijumom) , lepo pocinje da radi kada nestane struja pa se vrati, lako se otvara i cisti.
Generalno - ja sam zadovoljna.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 29, 2019 6:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drzim zbog mehanicke filtracije i hang-on (ipak su zlate Smile ). Ovako otprilike izgleda
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aquarist1204




Registrovan: 29 Okt 2019
Poruke: 2

PorukaPoslao: Uto Okt 29, 2019 7:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala puno na odgovoru, resio sam nedoumicu, imacu i ja par manjih zlatnih kao i 3-4 koridorasa, nista preterano,ukoliko bude bilo potrebe ubacicemo i hang on kao pomocni,bitno mi je da im pruzim
maksimalan ugodjaj.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 30, 2019 9:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na zalost posle par meseci prerastu ovu litrazu. Poslusala sam kolege koje ih odgajaju, najbitnije je da ih uzimas jako male, da bi se duze mogao druziti sa njima. Uz, naravno, redovno odrzavanje i dobru filtraciju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kanister filter od cevi fi 110 Milivoje Lampa Uradi Sam (DIY) 21 Sre Jun 01, 2022 10:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slavina za Atman ef4 kanister filter Zivadin Tražnja 3 Čet Sep 30, 2021 1:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanister filter curi na slavinama brz... Zivadin Uradi Sam (DIY) 7 Pon Avg 30, 2021 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kanister filter sa grejacem SanjaP Filteri i pumpe 6 Sub Jul 03, 2021 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Misljenje o filter materijalu za kani... golff Filteri i pumpe 3 Pet Jul 02, 2021 12:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License