Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Freshwater 33L Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
dk

Registrovan: 13 Sep 2019

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2019 2:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ubacio sam tri nove biljke i u podlogu sam ubacio 3 sera florenette podeljene na cetvrtine, s obzirom da nemam hranljivu podlogu.
Dodao sam vazdusnu pumpu na postojecu opremu, tako da sada radim aeraciju u poslednjoj komori filtera.
Takodje sam dodao panj i postavio privremeno kamen na njega dok ne prestane da pluta.

I na kraju, dodao sam jos jednog koridorasa Smile

Ovako izgleda sada, ako neko moze da pomogne u identifikaciji biljaka, bio bih zahvalan Smile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2019 2:07 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Malina
Akvarista

Registrovan: 26 Sep 2019

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2019 7:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav druze.
Lep je akvarijum.Sto se tice biljaka imas tu bolje poznavaoce pa ce ti reci.Ubaci co2,daje dinamiku i jedan vid pluca akva.pomocice u suzbijanju algi ako je const. kolicina.
Ovo na cryptu je staghorn alga,sibam se i ja sa njom.
dk

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2019 10:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ubacujem vec 1.1ml easy carbo svakog jutra.

Hvala za identifikaciju alge Smile Znas li mozda sta bi mogle biti one zute gromuljice?
dk

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2019 11:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danasnji parametri vode, 3 dana nakon promene voe:
NO3: 10
NO2: 0
NH3: 0
NO4: 25

Voda se obojila u zuto, verovatno zbog panja.
Pink zebra je opet agresivna prema drugim ribama, sta raditi, izdvajanje ne funkcionise Smile
https://i.imgur.com/iJC0Iy2.mp4
gambusia
Akvarista

Registrovan: 16 Jun 2019

PorukaPoslao: Sre Okt 30, 2019 9:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nabavi joj društvo ili nemoj da je vraćaš u akvarijum (Pokloni je ili menjaj za neku drugu ribu ili šta ti već padne na pamet). Danio rerio je jatna riba (čak i te "glofish" varijante). Ako ih ima jedna ili malo u akv. uvek postoji mogućnost da postanu agresivne i da grickaju peraje drugih riba.
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Arcadia Freshwater T8 Khyron Rasveta 5 Ned Feb 08, 2015 5:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka arcadia freshwater n1kolaola Rasveta 2 Uto Mar 11, 2014 4:45 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izdvojeno: ARCADIA proizvodi: FRESHWATER NEONKE Arcadia Arcadia 2 Čet Avg 15, 2013 11:52 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FReshwater Fishes TV MiD Razno 0 Sre Feb 23, 2011 11:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Freshwater Crabs Leegrosh Arhiva Malih Oglasa 31 Sre Feb 16, 2011 6:05 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker