Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pocetak u akvaristici Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Pon Nov 04, 2019 1:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li samo ja ne mogu da otvorim prvu temu "sve o akvaristici " u odeljku pocetak u akvaristici?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Nov 04, 2019 1:49 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Ayrton
Akvarista



Registrovan: 25 Sep 2017
Poruke: 134
Lokacija: Bgd.-Karaburma

PorukaPoslao: Uto Nov 05, 2019 8:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sad sam probao, ne mogu ni ja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Uto Nov 05, 2019 9:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Windowd - point and click- radi takodje - tab enter
Andriod clik ne radi dok open new tab radi
IOS radi i clik i ont

probaj preko linka
http://www.akvarijum.org/forum.....5o845.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
mekses
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2022
Poruke: 37

PorukaPoslao: Sub Feb 05, 2022 2:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene ne radi nijedna opcija Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mekses
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2022
Poruke: 37

PorukaPoslao: Sub Feb 05, 2022 1:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izvinjavam se sto pišem nakon svoje poruke ali ne znam kako da editujem prethodnu. Uglavnom, s obzirom da je ovaj odeljak o kom se piše iznad veoma bitan za svakog ko tek počinje, može li neko uraditi neki Update ili na neki drugi način osvežiti pomenute teme.. Pretpostavljam da ima dosta korisnih informacija koje će značiti nama početnicima da eventualno izbegnemo neke greške
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početnik u akvaristici Aleksandar193 Početak u akvaristici 22 Ned Apr 30, 2023 4:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Povratak akvaristici Uros1999 Početak u akvaristici 0 Čet Jan 26, 2023 3:45 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 112 litara (80x40x35) - prvi put u ak... mekses Akvarijumi 20 Sub Feb 26, 2022 12:06 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skroz novi u akvaristici BogdanM Upoznavanje 0 Sre Nov 24, 2021 11:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pocetak price Milica Obradovic Početak u akvaristici 16 Pon Jan 25, 2021 9:49 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License