Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Puntius denisonii Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Čet Okt 18, 2012 8:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za 1000din moze da se kupi kilo dimljenog lososa Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Okt 18, 2012 8:39 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

xxxvelja
Akvarista



Registrovan: 10 Avg 2012
Poruke: 223
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 20, 2012 9:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Baš lepa ribica, nadam se da će neko kod nas uspeti da ih razmnožava pa da cena bude niža Smile Gledao sam po stranim forumima do spre nekoliko godina su je samo hvatali u divljini. Sada se uspešno razmnožava i u akvarijumskim uslovima, samo malo teže Smile
http://www.seriouslyfish.com/s.....denisonii/
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FikusBg
Akvarista



Registrovan: 14 Jun 2012
Poruke: 135
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 20, 2012 10:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To sam mislio samo se mozda nisam lepo izrazio Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 20, 2012 11:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I dalje se love u divljini, zabeležen je jedino slučajan mrest u Česterskom zoo vrtu u ogromnom akvarijumu sa velikim jatom riba (kao što i piše u na forumu iz linka), niko ne mresti ove ribe kod nas sigurno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nazzia
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 402
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Ned Okt 21, 2012 11:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stvarno lepa ribica, ali bez bar deset komada ne bi je uzimao(onda bi stvarno mocno u akvarijumu izgledala), a posto rastu veliki ne bih je ispod 300 litara ni stavljao, neko moje misljenje... a video sam je u zabranjeno reklamiranje ne pitah tamo za cenu...


Poslednji izmenio nemanjask dana Ned Okt 21, 2012 1:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene nemanjask: Zabranjeno reklamiranje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
markovic000000
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2009
Poruke: 31

PorukaPoslao: Sre Okt 30, 2019 5:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne nadjoh puno podataka o denisonii barbusima to jest iskustva .. Kako bi se ovih 6 barbusa slagalo sa jatom od 40 kraljevskih neonki u 200 litara na duzinu 120cm?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
markovic000000
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2009
Poruke: 31

PorukaPoslao: Sre Okt 30, 2019 5:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I podnose li vise temperature od preporucljivih 25 c?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Caniggia
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2017
Poruke: 20
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Nov 08, 2019 7:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam ih dve godine zajedno sa diskusima i na temperaturi od 30 stepeni, lepo su dostigli veličinu i do 15 cm. Radi se o jatu od 10 denisonia u velikom akv.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Barbusi - puntius lateristriga Vladimir95 Ponuda 0 Sre Apr 28, 2021 5:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puntius denisoni i bozmani nebojsar Ribe 3 Ned Apr 26, 2020 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puntius nigrofasciatus ( Black ruby b... Bojan95 Arhiva Malih Oglasa 4 Sub Mar 23, 2019 12:29 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Barbus Denisonii WoodyAllen Ribe 1 Pet Sep 21, 2018 3:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puntius nigrofasciatus targla Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Jun 19, 2017 12:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License