Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Početnik-savet Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sre Nov 13, 2019 8:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Čarbet boje za beton ni plekostomus sa zubima od dva mm ne moze da je oguli. Kupi i crnu i belu pa mesaj da bude sivo i da ima vise tonova ako je prefarbas u jednobojno.. nije to to.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Nov 13, 2019 8:02 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

dondjape88
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 29 Mar 2019
Poruke: 8
Lokacija: REPUBLIKA SRPSKA, ČELINAC

PorukaPoslao: Sre Nov 13, 2019 11:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na odgovorima.
Saren mi je isuvise akvarijum, “pojede” mi pozadinu i biljke i ribe. U ovom novom mi je crna folija i prelepo izgleda.
Problem kod ovog velikog je sto je pozadina u vodi, u akvi, pa ne postoji sansa da je prelepim ili izvadim.
Lenji, čarbet je proizvodjac ili?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Čet Nov 14, 2019 2:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odgovor ti je u pp zbog pravila foruma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potreban savet MilanM Početak u akvaristici 2 Pon Mar 11, 2024 2:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 200 litara - početnik od nule :D sloboradov Akvarijumi 25 Uto Maj 02, 2023 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početnik u akvaristici Aleksandar193 Početak u akvaristici 22 Ned Apr 30, 2023 4:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License