Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Propadanje biljaka Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Sep 06, 2019 5:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Peku
Jesam, na kraju i to možda probam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Sep 06, 2019 5:19 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Skybuffalo
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2017
Poruke: 161
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Ned Sep 08, 2019 12:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja imam slican problem, to jest manji mnogo od tvoga.Podloga mi je stara a imam uglavnom kripte, lotus, amazonke.Ne zelim da sve vadim jer mi se svidja izgled i takav je skoro godinu dana.U jednoj polovinu akvarijuma sam stavio kupovnu crvenu glinu (mislim da je to sto Peku preporucuje) a drugu sam zaledio (u onom posudama za frizdere) kugle zemlje i osmokota i to samo zaronio u podlogu duboko.Za sada ta sa osmokotom radi (vidim po lotusu koji se vraca na staru cvekla boju) a na drugoj sa glinom je mislim suvise rano da vidim rezultate (pre 10-15 dana sam stavio ).Pa mozda probas i nesto od toga.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Nov 15, 2019 1:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja, evo samo da javim da su se bilje dosta oporavile od kada je zahladnelo i od kada sam popravio RO uređaj.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan95
Akvarista



Registrovan: 15 Dec 2018
Poruke: 144
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Pet Nov 15, 2019 4:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drago mi je da je to bio uzrok problema a ne soil.
Sto si na kraju uradio, jesi dodavao nesto u podlogu? Kako sad doziras prihranu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Nov 15, 2019 1:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Baš ništa nisam radio. Stavljam 25ml tečne tropike nedeljno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pet Nov 15, 2019 3:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moze slika tog novog akvarijuma da vidimo to
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Nov 16, 2019 1:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gotika ::
moze slika tog novog akvarijuma da vidimo to

Ma nije novi.
Video si ga kad si bio na s.x... ovaj, kaficu kod mene. Samo se biljke malo poravile. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Malina
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2019
Poruke: 117
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Uto Mar 03, 2020 8:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

WoodyAllen ::
Imam gadan problem sa biljkama

Neke su potpuno nestale, neke izgledaju manje ili više odvratno. Posebno ove sa spiska:
Limnophila Hippuroides
Super red mini
cryptocoryne flamingo
eriocaulon polaris
Alternanthera reineckii 'Mini'
Pogostemon erectus

Sve je počelo pre par meseci.

Imam 4x54w arcadijine neonke
C02
RO uređaj. Voda je oko 7 GH
Podloga je soil. Samo ne mogu se setim da li je ada ili tropica. Stara 2,5 god.

Doziranje tečne zelene tropicine prihrane sam povećao na 60ml nedeljno, i opet ništa.




Evo kolega nasao sam stari post sa istim problemom.Znaci przis ih sa tropicom Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pozdrav drugari, ima li neko za poklo... nasdvoje Na poklon 2 Ned Okt 01, 2023 9:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sadnja biljaka Milivoje Lampa Biljke 6 Sub Jul 30, 2022 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pelceri biljaka Zira Tražnja 0 Čet Avg 12, 2021 5:39 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mix biljaka—crveno dominantno :) manastiriste Ponuda 2 Pet Mar 19, 2021 1:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko odabira podloge i biljaka Anja96 Podloga 2 Uto Jan 26, 2021 8:33 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License