Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Uredjivanje akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Likan




Registrovan: 17 Avg 2019
Poruke: 2

PorukaPoslao: Ned Dec 01, 2019 10:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima, dobio sam svoj akvarijum od oko 40l bez filtera, zasadio sam par biljaka ali su se nekako isusile, ovo su ribice koje poseduijem u akvarijumu:
1 borac
2 corydorasa
2 skalara
3 gupike
2 platike
2 black molly
2 ksifo
2 neonke
1 cistaca
ono sto me zanima je da li sam preterao sa ribicama, i zasto su se osusile biljke? zasadjene su u pesak, bez hranljive podloge Very Happy Question
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Dec 01, 2019 10:03 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Likan




Registrovan: 17 Avg 2019
Poruke: 2

PorukaPoslao: Ned Dec 01, 2019 10:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

akvarijum naravno ima filter i sve, mislio sam na litrazu bez posebnog dela za filter, akvarijum poseduje pumpu, grejac, svetlo, svu potrebnu opremu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Uto Dec 03, 2019 4:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koje biljke su u pitanju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Likan




Registrovan: 17 Avg 2019
Poruke: 2

PorukaPoslao: Uto Dec 03, 2019 3:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nisam siguran
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Caniggia
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2017
Poruke: 20
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 03, 2019 9:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

15 ribica u 40l nije malo, a i taj pesak... U tom zecu leži grm Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License