Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvaristička sekcija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Nov 24, 2019 3:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvaristička sekcija kreće sa realizacijom novog projekta, velikog akvarijuma dimenzija 200x50x50cm. Obezbedjena su sredstva, i polako se pripremamo za početak radova.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Nov 24, 2019 3:17 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pon Nov 25, 2019 8:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mašalaa, jedva čekam da vidim tu grdosiju.. samo da ti javim da sam pozvan da asistiram prilikom montaze postolja Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Nov 25, 2019 11:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, Kristijan će nam pomoći na taj način što će napraviti postolje. Malo se dvoumim oko filtracije...da li da idem sa dva kanistera, ili da idem sa integrisanim filterima sa zazorom. Ali, to su već slatke muke. 🙂
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pon Nov 25, 2019 12:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bih sa dva kanistera i razmisljalj zbog duzine od 2 metra da stavis jednu cirkulacionu pumpu .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Dec 04, 2019 9:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Počeli smo sa realizacijom projekta velikog školskog akvarijuma. Akvarijum je naručen, i već se lepi. Danas smo do majstora prebacili cevi od kojih će biti napravljeno metalno postolje. Ipak sam se odlučio za dva bočna filtera sa zazorom.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Čet Dec 05, 2019 10:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovo je sjajno, jedva cekam updejtove kako projekat bude napredovao. svaka cast riba riba riba
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Dec 05, 2019 4:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postolje skoro gotovo. Majstor Kristijan Klepan iz Vršca ponudio da postolje zavari potpuno besplatno. Zahvaljujemo mu na tome.
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan95
Akvarista



Registrovan: 15 Dec 2018
Poruke: 144
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Čet Dec 05, 2019 4:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast za projekat. Cekamo nastavak Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Dec 05, 2019 7:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Impozantan napredak, majstoru Kristijanu svaka čast. Dužina akvarijuma je vrh i nesumnjam
da će to sve biti vrhunac Vaše školske akvaristike. Puno pozdrava !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Dec 05, 2019 9:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvaristička sekcija se javno zahvaljuje članu Bojan95 na donaciji u vidu dva grejača od 300W.
sputnik8, zahvaljujemo na lepim željama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Dec 14, 2019 8:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stiglo postolje. Kristijan Klepan iz Vršca ga je majstorski napravio. Pomogao mu je član ovog foruma senkasenkasenka.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Dec 14, 2019 9:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Šta mislite o tome da u velikom školskom akvarijumu kombinujem denisone i kraljevske neonke?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan95
Akvarista



Registrovan: 15 Dec 2018
Poruke: 144
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Sub Dec 14, 2019 10:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedini barbus koji mi se ne svidja Very Happy ne zbog izgleda nego velicine. Mada tu ima sasvim dovoljno prostora i za njih. Meni ti veliki akvarijumi deluju efektnije kada su u njima sitnije ribice i eventualno 5-6 skalara. Napravi par kombinacija pa nek izglasaju sekcijasi Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Dec 15, 2019 10:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dopada mi se pozicija za akvarijum, videće se sa obe strane.

P.S. Ako izglasate skalare, ja ću da vam doniram moje Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Jan 03, 2020 1:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Unapred hvala. 🙂
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biološka sekcija kikiriki Početak u akvaristici 1 Ned Jan 14, 2018 9:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MSTropical Video Sekcija mstropical89 Mstropical 5 Pon Feb 23, 2015 12:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristička pinceta HORUS Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Sep 16, 2014 3:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Akvaristička polica - design by Coa Coa Akvarijum Centar 25 Ned Apr 01, 2012 11:51 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License