Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Hitno potrebna pomoc ??? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
brzi
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2009
Poruke: 446
Lokacija: Resnik BGD

PorukaPoslao: Sub Okt 09, 2010 10:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne trebaju ti dve cevi kupi samo jednu deblju od te i zavrsio si posao imao sam i ja tu usku nema nikakve koristi od nje kao da nemas filter .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Okt 09, 2010 10:22 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Sub Okt 09, 2010 10:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako nemam filter kad imam xaxa Very Happy sala uzecu jos jednu no problem samo sledece subote al niko mi ne rece da gasim nocu ili jok plasim se da ne poplavi soba ???Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
brzi
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2009
Poruke: 446
Lokacija: Resnik BGD

PorukaPoslao: Sub Okt 09, 2010 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja ga ne gasim sem kad nestane struje pa se sam ugasi nece ti poplaviti sobu kako je preko dana tako je i nocu nema brige samo opusteno : Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Sub Okt 09, 2010 10:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok ,//////.....//
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Weseli
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2010
Poruke: 244
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Okt 09, 2010 11:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Skini tu pumpu i sledi uputstva (mozda je neko pisao, nisam citao), nema veze sto ti je filter veci od akvarijuma samo nivo vode u aq mora da ti bude veci od filtera frobaj sa nekih 7-8cm i ima da krene prirodnim putem, kad budes stavljao tu prelivnu cev gledaj da ne bude mehurova u vodi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sub Okt 09, 2010 11:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da krene prirodnim putem nema sanse, mora biti cev ili puna ili da se na kraju povuce...
Ka se sklanja prst, prst tj. kraj cevi mora biti neki cm ispod nivoa aq da bi krenulo...
Sve u svemu, namestio si, sad ga ne diraj da se nebi opet mucio Smile ja sam zato stavio fleksibilno crevo, i kad mi treba samo iskrivim, povucem ustima i spustim brzo unutra i sljaka... Smile posto sam blesavo zbudzio krov pa mi crevo kruzi ko kisa oko kragujevca...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Sub Okt 09, 2010 11:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E boze ,boze cak sam se i nagutao one vode i to sam pokusao da povucem , a pre toga sipao neko djubre za bilje da znate samo kakog je ukusa mene boli i stomak i glava sada Razz ne diram ja ovo vise nikako ..Dobro je ovo ovako .xD hvala Nigorosu da nije bilo njega i vas malo morgen bi namestio .Pih ovo djubre i so ne idu uh jos mi muka .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Ned Okt 10, 2010 12:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hahaha, bolje i to neko nafta, da vidis kako nafta sama klizi Smile posle ceo dan podrigujes na naftu Smile hahaha
Sto pa dodajes so?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Ned Okt 10, 2010 12:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

So dodajem uvek 3 supene kasike kazu ubija bakterije ,a i voda bude kristalnija.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Ned Okt 10, 2010 12:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Joj, brisi to nemoj te cuje sale Smile najebo si Smile
Nemoj da dodajes so, nevole sve ribice so, to nisu morske ribe nego tropske...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Weseli
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2010
Poruke: 244
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Okt 10, 2010 12:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne kontam zasto si vukao ako mozes samo prstom da zatvoris?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Ned Okt 10, 2010 1:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

So, nikada vise u akvarijum, zapamti to... Ako vec zelis da im pripomognes kupi FFM - Easy Life - Fluid Filter Medium, odlicno je za startovanje vode i za mnogo toga sto ces sam procitati ako potrazis. Ja ga koristim vec godinu dana i od kad ga koristim nije mi nijedna riba uginula sama od sebe, uginulo mi je mozda oko 3-4 ali to je mojom greskom koja nema veze sa kvalitetom vode (slabljenje posle mresta, bolesti...)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Ned Okt 10, 2010 9:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ja koristim so od kada sam kupio akvarijum i nije majkala ni jedna riba ,a rastu kao lude i kad ,ali ako vi kazete necu dodavati mada ja znam koje ribe vole so ,a koje ne imam 4 mala corija ona ne vole so zato dodajem manje soli i imam fosilisa koji ne voli so ostalima ne smeta .Kupicu taj za startovanje vode .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Ned Okt 10, 2010 10:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

so nemoj da dodajes jel vise steti nego sto imaju ribe koristi od nje...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za vrtic dzo87 Na poklon 0 Sre Apr 12, 2023 4:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License