Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 zenke carleusa, malci ... ??? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
srki.acs
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2012
Poruke: 323
Lokacija: Zeleznik

PorukaPoslao: Pon Dec 30, 2019 12:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Napravio sam tumbler ali 2-3 puta jaja su propala, ne znam da li nisu bila oplodjena ili sta vec Rolling Eyes
1 zenku sam drzao u kotilici i ona je sama izbacila 7 malaca koji su samostalni, njih sam ostavio u kotilici.
Sad imam 3-4 zenke koje nose male u ustima i one se nalaze u velikom aq.
Da li mogu da ih stavim zajedno u mresni aq i hoce li one kad izbace malce da pojedu iste ili ne ???
Sta raditi Question Question Question
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Dec 30, 2019 12:33 am Snimi Poruku Nazad na vrh

ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Pon Dec 30, 2019 9:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stavi je slobodno sa malcima, 21-vog dana izbacuje malce, otprilike izracunaj vreme i taj dan je iscedi i vrati u kavarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srki.acs
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2012
Poruke: 323
Lokacija: Zeleznik

PorukaPoslao: Pon Dec 30, 2019 1:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ASX ko zna koliko zenke vec nose te malce u ustima, dok ja provalim koja nosi moze da prodje ko zna koliko dana, zato sam mislio da 1 dan povadim sve zenke i stavim ih u mresni akvarijum od 10L i tu drzim dok sve ne izbace malce.

Zanima me da li zenka ili zenke posle izbacivanja malih hoce da pojede svoje male ako ostanu par dana zajedno?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srki.acs
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2012
Poruke: 323
Lokacija: Zeleznik

PorukaPoslao: Pon Dec 30, 2019 1:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ASX ko zna koliko zenke vec nose te malce u ustima, dok ja provalim koja nosi moze da prodje ko zna koliko dana, zato sam mislio da 1 dan povadim sve zenke i stavim ih u mresni akvarijum od 10L i tu drzim dok sve ne izbace malce.

Zanima me da li zenka ili zenke posle izbacivanja malih hoce da pojede svoje male ako ostanu par dana zajedno?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srki.acs
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2012
Poruke: 323
Lokacija: Zeleznik

PorukaPoslao: Pon Dec 30, 2019 5:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas sam povadio svo kamenje iz aq i uhvatio 2 zenke koje imaju jaja u ustima, njih sam stavio u mresni aq ali sam ih odvojio sa pregradom (malci mogu da se provuku sa obe strane jer nije u milimetar pregradjeno, ali zenke ne mogu da prodju) i jos jednu zenku koja je imala spremne malce sa vadjenje koje sam stavio u kotilicu.
Sad imam ukupno 18 malaca u kotilici yeah ojha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Uto Dec 31, 2019 9:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni zenke nisu pojele male, ali onda su ove velike prevrnule kotilicu... samo je jedan malac preziveo, bio se podvukao pod filter i tu porastao Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srki.acs
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2012
Poruke: 323
Lokacija: Zeleznik

PorukaPoslao: Pon Maj 04, 2020 3:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od nekih 20-ak malaca bar 10 su na velicini od
4-5-6cm da li postoji mogucnost da se oni ubace u veliki akvarijum sa ostalim ribama?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li su ovo zenke borca? Maridza Ribe 4 Pet Jul 07, 2023 9:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupija Rooster Tražnja 0 Sre Maj 18, 2022 4:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike malci shpider Na poklon 3 Čet Dec 16, 2021 12:55 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon guppy zenke! Nikola00 Na poklon 1 Uto Dec 07, 2021 5:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike - raznih boja muzjaci i zenke ... sonjastevin86 Tražnja 0 Sre Nov 17, 2021 5:33 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License