Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Malawi white 160l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Uto Maj 07, 2019 12:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moras malo da im kombinujes hranu, ja sam sa Sera san i Sera flora presao na tetra pro alge i color sera diskus i malo i tropikala Very Happy ima raznih kombinacija
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Maj 07, 2019 12:32 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Uto Maj 07, 2019 9:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam zašto si ubacivao julidochromise, nikako mi se ne uklapaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
saramladji
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2016
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 08, 2019 8:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam hteo da ubacujem Julidochromise ali klincu su se svideli i nije hteo da prestane da ih spominje sve dok ih nismo uzeli Smile
Plan je bio da bude čisto Malawi biotop a koliko sam shvatio Julidochromisi zauzimaju donji deo akvarijuma pa sam zato podlegao pritisku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
saramladji
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2016
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jun 08, 2019 9:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li moze mala pomoc? U akvarijumu je temperatura vode na malo preko 29 stepeni. Kako spustiti i da li treba spustati temperaturu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Pon Jun 10, 2019 2:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Otvoris haubu... Nema neke druge pomoci. Mozes i zaledjenu flasicu od 0.5 da ubacis da pliva
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
saramladji
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2016
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 24, 2019 3:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
saramladji
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2016
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 24, 2019 3:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
saramladji
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2016
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 24, 2019 3:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malo osveženje teme!

Vidim da na forumu ima malo ciklidnih akvarijuma, ili smo samo lenji... Smile

Ribe uglavnom dobro napreduju. Par njih su na veličini koja nije zadovoljavajuća u odnosu na protekli period.

Malo me nervira prljavština po dnu. Mislio sam da će se to rešiti ubacivanjem unutrašnjeg filtera ali nije. zarotirao sam unutrašnji filter i malo je bolje ali nije zadovoljavajuće, i dalje me nervira, deluje kao da nije dovoljno jaka filtracija. Ima li neko predlog? Mislio sam da će Julidochromisi da reše to jer su uglavnom po dnu ali preostala su samo 2 komada i uglavnom su u "pećini".
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan95
Akvarista



Registrovan: 15 Dec 2018
Poruke: 144
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Sre Dec 25, 2019 6:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po meni ti mozda i jeste slaba filtracija. Koristim isti kanister na akvarijumu od 180L, takodje u kombinaciji sa unutrasnjim filterom sa pumpom protoka 600L/H i filterom koji je mnogo veci od tog tvog unutrasnjeg, plus biljni akvarijum je u pitanju i kod mene je to dovoljno. Ali kod tebe na taj broj i velicinu riba, jos i malavi ciklide mislim da je malo. EF4 gubi odmah u startu na protoku kad stoji ispod vitrine a kada se creva malo zaprljaju protok mu padne na 50% od deklarisanog. Mene EF4 lepo sluzi al ne bih imao poverenje u njega da mu ostavim da sam filtrira akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
saramladji
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2016
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 10, 2020 11:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ubacio sam stream pumpu SICCE Nano Voyager 2000 i odmah se vidi poboljšanje!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Pet Jan 10, 2020 11:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja je isto imam, dosta cisti dno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
saramladji
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2016
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 10, 2020 11:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Pet Jan 10, 2020 12:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

super izgleda, samo ih ima bas dosta... kako je vreme prolazilo kod mene je broj spao na 20... prirodna selekcija
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tomson




Registrovan: 06 Dec 2011
Poruke: 2

PorukaPoslao: Uto Jan 21, 2020 11:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlican. Kazi mi molim te koliko je bucan ovaj Atman filter, jel prihvatjivo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
saramladji
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2016
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 22, 2020 9:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Atman nije loš, mada mi je sada krivo što nisam dao par hiljada više za neki bolji JBL-ov ili moža neki polovan Eheim. Tih je, ima blago zujanje u polici ali nije strašno. Meni se u poslednje vreme, čini mi se, malo više čuje ali moram da očistim creva, možda je zaprljan i malo je oslabio protok.
Ako kupuješ kanister filter, moj ti je savet da ne štediš jer uvek se ispostavi da je bolje dati malo više para u startu i miran si.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Malawi ciklidi - Nis joca93knj Tražnja 0 Pon Dec 20, 2021 11:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malawi ciklidi celo jato Onix21 Ponuda 1 Ned Dec 19, 2021 11:06 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mastacembelus shiranus – Malawi Spinyeel Slepi_Putnik Tražnja 0 Pon Apr 19, 2021 9:02 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malawi squeaker (Synodontis njassae) Slepi_Putnik Tražnja 0 Čet Nov 26, 2020 12:41 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 160l novi početak Raccol Početak u akvaristici 6 Čet Maj 07, 2020 10:04 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License