Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Formiranje novog akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Ned Feb 02, 2020 1:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za 24h ako ne i pre ce nestati.

Sto se tice zelenila.. Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Feb 02, 2020 1:05 am Snimi Poruku Nazad na vrh

IVANRO
Akvarista



Registrovan: 09 Jun 2018
Poruke: 190
Lokacija: Češka

PorukaPoslao: Ned Feb 02, 2020 10:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super je ovo. Odličan početak i lep izbor biljaka. Pratim situaciju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
PetarOdin
Akvarista



Registrovan: 19 Jun 2019
Poruke: 16
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 02, 2020 11:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako si stavio soil menjaj 2 puta vodu nedeljno..poz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mladen68
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2020
Poruke: 30
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 02, 2020 12:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za promenu vode sam razumeo ,samo mi nije jasno jer easy life pri promeni vode dodajem samo na kolicinu koju sam promenio ili o5 na celu kolicinu tj

Poz svima Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mladen68
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2020
Poruke: 30
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 02, 2020 12:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mislim na celu kolicinu akvarijuma (tj 180 l)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
PetarOdin
Akvarista



Registrovan: 19 Jun 2019
Poruke: 16
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 02, 2020 4:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja dodajem kolko sam promenio,ti možeš kolko hoćeš neće da im škodi...koju vodu koristiš sa česme ili
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mladen68
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2020
Poruke: 30
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 02, 2020 7:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za sad mi je receno radi soila da koristim sa cesme dok nedodju ribice ,a posle mislim ustajalu iz kalnistera(kupio sam 4 kom,tacno mi staju u komedu)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Ned Feb 02, 2020 7:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Easy life easy start ili ffm?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Mladen68
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2020
Poruke: 30
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 02, 2020 7:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

easy life,jer dodajem samo kolicinu na promenjenu vodu ili kolicinu koja je potrebna za ceo akvarijum
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mladen68
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2020
Poruke: 30
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 02, 2020 7:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sada sam procitao u pitanju je easy life filter medium
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Ned Feb 02, 2020 7:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Easy life easy start za tih 180L mislim da je tri i po cepa (davno sam koristio preparate easy life-a, ne secam se koliko je jedan cep, da li bese 10 ili 50 ml) tacnije da bude prava mera 10ml na 50L vode prvi, sedmi i cetrnesti dan, dok FFM stavljas u vodu koju pripremas za zamenu 10ml na 30L. Mada mozes da dodajes i easy start u vodu koju pripremas dok ga ne potrosis, ali u pola doze, jer ukoliko se pretera moze da steti ribama tj hvata im se bela skrama bakterija na perajima. Nije pogubno ali ruzno izgleda i moguce je da im otpadne taj deo peraja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Mladen68
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2020
Poruke: 30
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 02, 2020 7:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok,hvala.tako cu uraditi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mladen68
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2020
Poruke: 30
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 05, 2020 5:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima,imam problem a mozda i nije,posle 5 dana od pocetka cikliranja na panju su mi se pojavile bele naslage kao rastresena vata.Sta uraditi povodom toga,vodu menjam svaka 3 dana radi soila,temperatura je 25 stepeni,svetlo je upaljeno 4/2/4,kupio sam 3 ancitrusa i to je to.

Hvala unapred na odgovoru Smile Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Malina
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2019
Poruke: 117
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Sre Feb 05, 2020 6:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po meni je mnogo to svetla 10h,kasnije mozes na 10 ali sad 10 sati svetla je kobno,ko ce da iskoristi taj resurs nego alge,biljke su ti slabasne i mlade a amonijak je u porastu.Mislim da ti je i temperatura visoka i rizicna,ja bi na 22-23 C.
To je plesan,nestace.
Pozdrav.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sre Feb 05, 2020 6:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svetlo je dobro jer ima pauzu nek ostane na toliko ukoliko dodje do pojave algi smanjis na 3x2x3 posle vratis na 4x2x4, mada i cisto sumnjam da ce da se pojave jer cesto menjas vodu, plesan ce da pojedu anciji. Samo menjaj vodu i dalje i to je to.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License