Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Off to never-never land Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Aquamaniac
Akvarista



Registrovan: 10 Feb 2011
Poruke: 194
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Uto Okt 29, 2019 7:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Doslo vreme da predstavim akvarijum koji je na IAPLC 2019 zauzeo 168. mesto...za sad moj najbolji plasman Smile.

Dimenzije
182l
(d90xs45xv45)

Podloga
Aquasoil i La Plata sand

Filtracija
Eheim 2217 i Eheim 2213

Osvetljenje
Twinstar 900SP
Fotoperiod 7-8h

Biljke
1.Rotala rotundifolia, 2. Bacopa caroliniana, 3.Lysimachia nummularia "Aurea", 4. Ludwigia mini super red, 5. Rotala H'ra, 6. Rotala green, 7. Ludwigia brevipes, 8. Hygrophila pinnatifida, 9. Microsorum mini, 10. Anubias nana "Petite", 11. Anubias "Bonsai", 12. Bucephalandra sp. Red, 13. Bucephalandra Lamandau mini red, 14. Bucephalandra Wavy green, 15. Bucephalandra Catherinea, 16. Bucephalandra Deep Purple, 17. Bucephalandra "Brownie", 18. Hemianthus micranthemoides, 19. Ludwigia arcuata, 20. Rotala colorata, 21. Hedyotis salzmannii, 22. Lindernia rotundifolia, 23.Bolbitis heudelotii, 24. Weeping moss, 25. Ricardia chamedryfolia

Ribice
1. Paracheirodon axelrodii, 2. Hyphessobrycon amandae, 3. Axelrodia riese, 4. Otocinclus affinis, 5. Crossocheilus reticulatus, 6. Crossocheilus siamensis, 7. Red sakura, 8. Clithon corone, 9. Theodoxus danubialis


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 29, 2019 7:38 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan95
Akvarista



Registrovan: 15 Dec 2018
Poruke: 144
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Sre Okt 30, 2019 3:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka postavka je vrhunska, bez veze je vise i da te hvalimo, sto se tice skejpinga tu si liga za sebe.
Meni i dalje ona postavka sa gomilom mangro panjeva broj 1.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 17, 2020 12:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlično, kao i uvek Very Happy
Šta stavljaš od prihrane? I koliko doziraš?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 17, 2020 8:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bila mi je cast da te licno upoznam. Veliko postovanje za sve tvoje projekte. Pratim dalje Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pon Feb 17, 2020 9:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad gledam tvoje skejpove, kao da gledam skejpove sa svetskih takmičenja, svaka čast....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aquamaniac
Akvarista



Registrovan: 10 Feb 2011
Poruke: 194
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Sub Feb 22, 2020 12:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala svima na lepim recima Smile

WoodyAllen ::
Odlično, kao i uvek Very Happy
Šta stavljaš od prihrane? I koliko doziraš?


Zelena Tropika svaki drugi dan po 6ml + Seachem Iron kada se setim, odokativno, priblizno uputstvu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
PetarOdin
Akvarista



Registrovan: 19 Jun 2019
Poruke: 16
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Feb 22, 2020 1:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam problem sa pinatifidom ima rupice i žuti ne mogu da provalim šta je,da nisi imao problem možda
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Pon Feb 24, 2020 9:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bravo Losmi, sve cestitke. Kad se sprema novi takmicarski setup?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aquamaniac
Akvarista



Registrovan: 10 Feb 2011
Poruke: 194
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Uto Feb 25, 2020 8:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

PetarOdin ::
imam problem sa pinatifidom ima rupice i žuti ne mogu da provalim šta je,da nisi imao problem možda


Ne bih znao da ti kazem tacno do cega je, iz mog iskustva njoj treba malo vise vremena da se privikne na uslove u akvarijumu, a kada krene raste kao korov, tako da ne znam kada si je ubacio... Svakako, preduslov za dobar rast je CO2, prihrana i osvetljenje.

Baia ::
Bravo Losmi, sve cestitke. Kad se sprema novi takmicarski setup?


Hvala, Bajo! Sprema se, raste, rok je do kraja maja da bude zavrsen.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Uto Feb 25, 2020 4:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oooo pa ja stizem pre toga😉 dakle pred premijera😁
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kozzo Land Goran72 Akvarijumi 5 Ned Nov 27, 2011 7:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mini Betta Land LakiNena Akvarijumi 2 Čet Okt 27, 2011 9:38 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License