Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Reef party Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pet Feb 28, 2020 10:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima.Nakon 10tak meseci u nano kocki i gledajuci svoj stari akvarijum ,ideja je stvorena.Nekako je nemoguce imati prazan akvarijum i ne razmisljati da se stvori veci ,lepsi i bolji prostor za uzivanje.Predstavljam svoj drugi projekat.Nano kocka postade sump xd.
Akvarijum 100x30x55
Sump 50x40x40
Tunze Stream
Sobo wavemaker
Atman 2000l/h i atman grejac
Philips 20w grow lux za sump
DIY Ato
Rasveta ce biti diy led konzola sa kontrolerom tc420
Blue treasure sand ,Red sea blue salt
Kamen ce biti real reef rock
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Feb 28, 2020 10:03 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pet Feb 28, 2020 10:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Čet Mar 05, 2020 1:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imagine dragons....

Image
Ceka se rasveta uskoro pa ce da se upotpuni sa jos neki detaljima.Korali na cekanju xd

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
PetarOdin
Akvarista



Registrovan: 19 Jun 2019
Poruke: 16
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 06, 2020 10:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koje led planiraš da staviš....ja sam stavio 30 komada high power 3w na led drajver pa me interesuje dal bi radio kontroler.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Sub Mar 07, 2020 12:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

CristopherMoltisanti ::
Pozdrav svima...

Pozdrav! Srećan početak.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Mar 07, 2020 1:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

PetarOdin ::
Koje led planiraš da staviš....ja sam stavio 30 komada high power 3w na led drajver pa me interesuje dal bi radio kontroler.

Kineski led 3w.Zapravo pokusacu da prekopiram one modele iz aqua ocean.Slabo mi je znanje iz elektronike,verovatno ce odgovoriti neko.Trebalo bi da sve moze preko kontrolera tc420 sa 5 kanala itd.Meni ce elektricar sve da sklopi po uputstvu ,samo da stigne sva oprema ,nadam se ovih dana.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Mar 07, 2020 1:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Peku ::
CristopherMoltisanti ::
Pozdrav svima...

Pozdrav! Srećan početak.

Hvala.Druga runda xd
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pon Jul 27, 2020 8:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image


Image
Mali update.Spreman za zivot xd
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
NARCOS
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2019
Poruke: 47
Lokacija: Istocno Sarajevo

PorukaPoslao: Pon Jul 27, 2020 10:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svidja mi se moćno i voćno Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mixerlo
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2020
Poruke: 30

PorukaPoslao: Sre Jul 29, 2020 2:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobar skejp, svidja mi se Very Happy

Stavljaj živinu i sa srećom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Jul 29, 2020 3:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vrlo uskoro.Nesto u danasnje vreme otezano ide nabavka ali bice.Ubacujem.slike kad pocne da zivi 😎
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Reef cube Miksa Morski Akvarijumi 7 Sre Dec 08, 2021 6:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Od sumraka do svitanja reef CristopherMoltisanti Oprema u morskoj akvaristici 2 Pon Jul 27, 2020 8:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Low Budget Reef 120l peconis Morski Akvarijumi 48 Sub Feb 22, 2020 9:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nano reef - početak sage Mixerlo Morski Akvarijumi 48 Sre Jan 15, 2020 4:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nano reef LazarZ1 Morski Akvarijumi 10 Ned Dec 29, 2019 2:00 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License