Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 savet - black moly bolesna Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
stragi
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2011
Poruke: 29
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 23, 2011 2:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam 2 zenke molia i kada sam ih nabavljao one su bile skroz crne,a sada po stomaku umaju belu fleku koja se siri po bokovima stim sto je tu boja ista kao na gornjoj slici (zelenkasto zlatna)...jel to normalno?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jan 23, 2011 2:05 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 23, 2011 2:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesi li primetio neku promenu u njihovom ponašanju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stragi
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2011
Poruke: 29
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 23, 2011 3:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne ponasaju se sasvim normalno...zbog toga se dvoumim dal da ih lecim,posto sam protivnik hemije Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 23, 2011 3:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja sam imao slično nedoumicu, što možeš videti u prethodnim postovima. I na kraju sam shvatio da je sve OK. Razgledao sam mnoge slike black molly na internetu i shvatio da većina njih nije 100% crna već imaju neke svetlije flekice.
Ja bih sačekao još koji dan i posmatrao ih, pa tek onda odlučio... Ali bolje ti sačekaj savet nekog iskusnije Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milica7777




Registrovan: 10 Mar 2020
Poruke: 1

PorukaPoslao: Uto Mar 10, 2020 11:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Upravo sam primetila da moli muzijaku fali deo repa i deo levog peraja... takodje cini mi se kao da mu je malo zamagljeno jedno oko pa ne znam da li je napadnut ili je u pitanju neka bakterija?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sre Mar 11, 2020 12:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta je od riba jos prisutno u akvarijumu? Koliki je akvarijum?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potreban savet MilanM Početak u akvaristici 2 Pon Mar 11, 2024 2:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black moly bolest Sandra89 Bolest 0 Sub Dec 23, 2023 9:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc problem sa black moly Milivoje Lampa Ribe 1 Sre Sep 28, 2022 9:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black molly sa oteklim škrgama Psychofedex Ribe 0 Ned Jun 26, 2022 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License