Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Skromnih 43l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nikouro
Urednik
Urednik

Registrovan: 14 Feb 2010

PorukaPoslao: Pet Feb 14, 2020 4:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ravnoteza se uspostavlja izmedju riba, biljaka, mikroorganizama a preko vode. Ako nesto od toga nema onda nema ni ravnoteze. Takodje, oko neceg ima vise , drugog manje opet je disbalans i onda krecu bolesti, alge, neki drugi organizmi .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Pet Feb 14, 2020 4:26 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

draganaz

Registrovan: 18 Dec 2019

PorukaPoslao: Pet Feb 14, 2020 6:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rečenica je skroz na mestu, teoretski mogu da je razumem ali šta bi sada praktično to sada trebalo da znači?
Zbunjuje me.
Da ubacim i ribe i puževe?
Lenji Lisac
Akvarista

Registrovan: 08 Avg 2015

PorukaPoslao: Pet Feb 14, 2020 6:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo ribe za pocetak.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
draganaz

Registrovan: 18 Dec 2019

PorukaPoslao: Pet Mar 13, 2020 10:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo da se javim da je sve pod kontrolom. Ubacila sam ribice kada ste mi rekli😁 i za sada u harmoniji žive 5 crnih tetri, 5 zebrica ( 2 crvene i 3 plave), 2 koridorasa, 2 anciatrusa i 1 gara. Po malo imamo problema sa tačkastom algom,nešto od biljaka je propalo ali kapiram da je to sve normalno.
Ove zebrice su unele živost u akvarijum i one i tetre plivaju svuda i po sredini i u gornjem delu, dole baš ne silaze😊
Imam nameru još biljaka da ubacim.
Napravila sam mali usisivač od šprica i creva i super funkcioniše, jes alo duže traje zamena vodw ali bolje i detaljnije nego kad u 30 sekundi ispraznim svu vodu.
Eto, samo toliko. Kad se malo razvijemo javljam se ponovo.
Image
Baia
Akvarista

Registrovan: 18 Apr 2010

PorukaPoslao: Uto Mar 31, 2020 4:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

SImpaticno:) Ima mesta za unapredjenje ali to ce svakako doci vremenom ako se zadrzis u hobiju. Inace crne tetre bas odavno nisam video kod akvarista. Bas steta sto su se mnogo vrste totalno zaboravile pod najezdom novih skupljih vrsta...
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Skromnih 54l pubicna__kost Akvarijumi 11 Sre Maj 06, 2015 8:25 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker