Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Gde nabaviti Dwarf Puffer/Pea Puffer/ Tetraodon Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sadgasm




Registrovan: 01 Mar 2020
Poruke: 1
Lokacija: Beograd/Belgrade

PorukaPoslao: Pon Mar 16, 2020 1:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Potpuno sam informisan o ovoj ribi, verujem tj. sasvim sam siguran da joj mogu dati prikladne uslove za život, imam prikladan filter i akvarijum od 110l za nju. Sve što me zanima jeste gde se mogu nabaviti kod nas? Inače sam Beograda. Hvala unapred. Very Happy


Poslednji izmenio sadgasm dana Pon Mar 16, 2020 1:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Mar 16, 2020 1:21 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sadgasm




Registrovan: 01 Mar 2020
Poruke: 1
Lokacija: Beograd/Belgrade

PorukaPoslao: Pon Mar 16, 2020 1:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Viđao sam ih po Pet Shopovima u Hr, ali nisam smeo da ih prošvercujem u Srbiju.


Poslednji put izmenio sadgasm dana Pet Mar 27, 2020 10:46 pm, izmenio ukupno 2 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sadgasm




Registrovan: 01 Mar 2020
Poruke: 1
Lokacija: Beograd/Belgrade

PorukaPoslao: Pon Mar 16, 2020 1:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Možete mi reći ovde ili u pp


Poslednji izmenio sadgasm dana Pon Mar 16, 2020 1:32 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
IVANRO
Akvarista



Registrovan: 09 Jun 2018
Poruke: 190
Lokacija: Češka

PorukaPoslao: Pon Mar 16, 2020 2:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ta riba je potpuno slatkovodna ako misliš na Carinotetraodon travancoricus(dwarf puffer) i nemoj da je držiš u "brackish" vodi nikako.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Puffer ribica drinabb Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Maj 24, 2015 9:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Thorichthys meeki - Gde nabaviti ? :( SashaR Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Mar 06, 2015 5:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka puffer pjer Arhiva Malih Oglasa 6 Uto Apr 08, 2014 8:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka tetraodon nsmali Ribe 6 Uto Apr 09, 2013 2:02 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puffer (Tetraodon) iva Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Okt 21, 2012 1:13 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License