Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pomoc Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Milivoje Lampa
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2020
Poruke: 108
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Ned Mar 22, 2020 11:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi imam borca u zajednickom akvarijumu. E sad molika mi je u kotilici i muzjak stalno prilazi kotilici ali ga borac juri jer se ne odvaja od kotilice. Da li da prebacim borca u drugi akvarijum ili je to normalno. Hvala na odgovoru.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Mar 22, 2020 11:10 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Ned Mar 22, 2020 11:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Borac ti je nasao mesto koje mu odgovara i drzi to kao svoju teritoriju tako da ce da juri druge ribe koje mu prilaze, jos ako su crvene.. normalna pojava, ako bas bude previse agresivan onda ga prebaci, ako je samo taj deo kod kotilice onda nije nista ozbiljno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Milivoje Lampa
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2020
Poruke: 108
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Ned Mar 22, 2020 11:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na odgovoru. Inace vrti se tu pored ne odvaja se. Inace je zuti moli u pitanju. A imam i gupija sa crvenim repom njega ne dira samo molija kad pridje kod zenke. Inace zenka bi trebalo da se okoti zadnji put se okotila 18. Februara imao sam 25 malaca od kojih je prezivelo samo 3 jer je borac ne znam kako potopio celu kotilicu na dno jer nisam imao poseban akvarijum sad se nadam da cu da ocuvam sve malce jer sam nabavio jos jedan akvarijum, pa cim se okoti idu u drugi akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za vrtic dzo87 Na poklon 0 Sre Apr 12, 2023 4:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License