Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Da li mi je ksifa skotna? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Aki1710
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 31 Mar 2020
Poruke: 4
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Uto Mar 31, 2020 6:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,par pitanja samo:
1.Da li je ova ksifa skotna,bila je sa 2 mlada muzijaka mjesec dana u akva?
2.Bar po slici,koliko dugo je skotnani kad da ocekujem mladj?
3.Koji su postupci kad se okoti sta da radim kako da je pripremim na to i ostalo?
Hvala!
https://imgur.com/2U3tDmV
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Mar 31, 2020 6:55 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Uto Mar 31, 2020 9:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije, makar ne jos prepoznaces kad bude po crnom delu kod analnog peraja.
Ukoliko su uslovi odgovarajuci na svakih 26-32 dana zivorotke daju mlade, zavisi od ribe do ribe, ponekad mogu da drze mlade u sebi i duze nego sto treba i da cekaju pravu priliku za to tako da te ne brine ako ona malo odlaze.
Riba se sama namesti u neki cosak akvarijuma i izmresti se tu, ukoliko nije u mrestilici ili ako akvarijum nema dovoljno bilja mladj moze biti pojedena od strane roditelja i drugih riba, najjednostavnije ti je da ubacis dosta bilja sa korenjem tipa limnobium ili pistia, moze i riccia (sve su plutajuce) i tu ce se mladj kriti i najspretniji ce preziveti, mozes i neku mahovinu da dodas u iste svrhe da se mladj krije. Ukoliko ih odvajas sa svakim mrestom na kraju ces zavrsiti sa gomilom ribe s kojom neces znati sta da radis, ako ostanu u zajednickom samo jake ostaju zive.. u svakom slucaju odluka je na tebi da li ces da ih odvajas ili ne.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Aki1710
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 31 Mar 2020
Poruke: 4
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Uto Mar 31, 2020 11:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Namjestio sam to sve,odvojio sam par ipak,doduse u filter dok se ne otvore pet centri da kupim akvarijum,ali to izgleda ovako,gore je rogolist,da li je dobro?
https://imgur.com/0qr19De
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sre Apr 01, 2020 12:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlicno. Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Ayrton
Akvarista



Registrovan: 25 Sep 2017
Poruke: 134
Lokacija: Bgd.-Karaburma

PorukaPoslao: Čet Apr 02, 2020 11:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Možda je i previše...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Skotna gupi "gubi ravnotežu" marcus Guppy fun club 0 Ned Feb 12, 2023 3:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka gupi cini mi se da je skotna goran012 Početak u akvaristici 4 Uto Nov 17, 2020 6:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako prepoynati dali je skotna Plati? Yaesu Razmnožavanje 5 Ned Avg 02, 2020 4:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest,da li previše jede, ili skotna... Anis01 Bolest 3 Sub Feb 27, 2016 3:51 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako da znam da li je plati skotna? Nestor99 Razmnožavanje 1 Uto Jul 28, 2015 9:34 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License