Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Bolesni borac i kolisa Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sub Apr 04, 2020 2:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mogu samo da zamislim sta je bilo u 5L sa betom i kolisom.. Laughing

Ne znam koje gupike imas ali ako je beta sa njima u akvarijumu moguce je da ce i one da nastradaju ako mu pridju, jurice samo muzjake zenke nece ni da primeti zbog repova, ako su endleri nema problema na njih ni ne reaguju bete, tako da ako nadjes neku uginulu gupiku muzjaka da ne sumnjas na bolest vec znas ko je krivac.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Apr 04, 2020 2:20 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sofijaxs
Akvarista



Registrovan: 03 Apr 2020
Poruke: 11

PorukaPoslao: Sub Apr 04, 2020 2:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam dva mužjaka gupija i očekivala sam da će ih dirati, ali ništa. Ne primećuje ih.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Borac bela izraslina Čokolada52 Bolest 3 Sre Apr 13, 2022 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plavi borac, bledjenje peraja i glave Jendzica Bolest 1 Čet Avg 12, 2021 3:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac vs Neon tetra uki01 Ribe 4 Sub Apr 03, 2021 12:58 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac ne jede Zmaj Bolest 3 Pon Mar 15, 2021 8:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolesni borac Alekss__00 Bolest 1 Čet Jan 21, 2021 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License