Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Hauba za kotobuki akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ninoslav030
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2014
Poruke: 53
Lokacija: Bor, Serbia

PorukaPoslao: Pet Apr 03, 2020 10:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav. Da li neko zna kako da se napravi poklopac-hauba za kotobuki akvarijum? Molim admine da prebace temu na pravo mesto, jer ja se nisam snasao.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Apr 03, 2020 10:38 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Veverac
Akvarista



Registrovan: 27 Apr 2019
Poruke: 37
Lokacija: Obrenovac, Srbija

PorukaPoslao: Pet Apr 03, 2020 11:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uzmi plasticne profile koji ce leci na staklene ivice akvarijuma.
Onda uzmi plasticne profile koji ce uci u te profile.
Na te druge profile postavljas nadgradnju po svom izboru.
Laksa, brza, jeftinija i neuglednija varijanta je da napravis ravan stakleni poklopac koji ti moze iseci svaki staklorezac.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sub Apr 04, 2020 12:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Haubu mozes da napravis od letvica za modeliranje tipa 2x2 cm konstrukciju i prekrijes letvama od 100x10x0.2 ili dimezijama koje tebi odgovaraju (mislim na sirinu i debljinu) ili napravi od sper ploce malo je cvrsce al dobro ih ugeruj na prelazima.

Kojih dimenzija je akvarijum?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
ninoslav030
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2014
Poruke: 53
Lokacija: Bor, Serbia

PorukaPoslao: Sub Apr 04, 2020 4:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sirina: 45cm
Duzina: 25cm
Visina: 27.5
Sirina onih stakala sa strane je 7.5cm

Ja sam mislio da napravim od laminata, ali ne bih da se vide srafovi i nemam ideju kako da napravim ivice za ova stakla sa strane
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sub Apr 04, 2020 8:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zalepi ne mora na srafove a neces to svaki dan da pomeras.. a i ako ga zasrafis ofarbas preko srafa ili zalepis tapet..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Veverac
Akvarista



Registrovan: 27 Apr 2019
Poruke: 37
Lokacija: Obrenovac, Srbija

PorukaPoslao: Ned Apr 05, 2020 1:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gledaj da napravis okapnice kko bi voda koja se kondenzuje na poklopcu isla nazad u akvarijum, a ne niz staklo napolje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License