Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Dragontank Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Dra019
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 21 Sep 2019
Poruke: 8

PorukaPoslao: Ned Apr 05, 2020 1:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Upravo mi se javio drugar da hoce da rasturi svoj akvarijum pa cemo evo kroz nekih sat vremena da napravimo od dva akvarijuma jedan. Moj je svakako bio rasforfimran i ribice su mi u filteru verovali ili ne vec 6 meseci, istina nije puno njih prezivelo. ali bice to sada interesantno videti kako ce izgledati za svega sta vremena. slike u nastavku ako uopste moze posto mi je ovo prvi forum Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Apr 05, 2020 1:34 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Ned Apr 05, 2020 2:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cekamo slike Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dra019
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 21 Sep 2019
Poruke: 8

PorukaPoslao: Ned Apr 05, 2020 4:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

[img]https://ibb.co/r4YpXPB[/img]
[img]https://ibb.co/fF7FGtN[/img]
[img]https://ibb.co/gPFdp8j[/img]
[img]https://ibb.co/JQY4gFX[/img]
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dra019
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 21 Sep 2019
Poruke: 8

PorukaPoslao: Ned Apr 05, 2020 5:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

[youtube]https://youtu.be/0CUNgH5EzTw[/youtube]
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Ned Apr 05, 2020 6:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel si ozbiljan za ovu graficku/koju vec plocu od kompa da drzis u akvarijumu? 😂

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Ned Apr 05, 2020 6:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bar bakra, cinka, kalaja a vrv i zlata nece faliti u vodi Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dra019
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 21 Sep 2019
Poruke: 8

PorukaPoslao: Ned Apr 05, 2020 7:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sam akvarijum je onako malo veci izmedju 200 i 300 litara je a sve je sastavljeno za sat vremena, to mi je bila prva malo veca dekoracija. Kad smo kod dekoracije imam neku vinovu lozu kuvanu 2 puta ali i dalje pusta boju, oljustio sam je i i dalje pusta boju zna li neko lek?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Ned Apr 05, 2020 8:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kolike su dimenzije akvarijuma?

Velika je razlika izmedju 200 i 300.. Smile

Lek za vinovu lozu je zamena vode i vreme ili kuvanje u svezoj sve dok ispusta vodu a s obzirom da moze da se desi da pukne prilikom duzeg kuvanja preporuka je zamena vode i vreme. Pomaze i aktivni ugalj da izvlaci tanin, ali i on mora da se menja da bi bilo delotvorno.

Na ovo sto mislim moze da pukne prilikom duzeg kuvanja racumam preko 8h.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
m.vlacina
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2017
Poruke: 222
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Apr 06, 2020 9:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Divan ružičnjak kolega. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Pon Apr 06, 2020 10:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Salu na stranu, kolega Dra-gi se nije mnogo udubljivao u sustinu akvaristike koju promovise ovaj forum. Naravno kada bude imao vise vremena i zelje, skontace i on da pravac koji je odabrao bas i nije popularan medju akvaristima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
xxxvelja
Akvarista



Registrovan: 10 Avg 2012
Poruke: 223
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Apr 06, 2020 12:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li je ovo pokušaj biotopa reka u Srbiji ili je nadahnuto radom Andy Warhol-a... Šalu na stranu dobro nam došao....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pon Apr 06, 2020 2:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ribe će biti "oduševljene" kombinacijom ruža i grafičke Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Veverac
Akvarista



Registrovan: 27 Apr 2019
Poruke: 37
Lokacija: Obrenovac, Srbija

PorukaPoslao: Pon Apr 06, 2020 5:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko RAM memorije ima akvarijum? Very Happy
Izbaci tu karticu, nije joj mesto u akvarijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dra019
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 21 Sep 2019
Poruke: 8

PorukaPoslao: Pon Apr 06, 2020 5:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala svima na lepim recima, elem samo clanstvo u grupu je u stvari zelja da napravim nesto ovako:

https://www.youtube.com/watch?v=i-sGgd5mbwA u kombinaciji sa ovim

https://www.youtube.com/watch?v=Siun2vEDvh0

Nisam jos uvek planirao da pocnem ali eto javio se drug pa reko ajde greota da propadnu sve one ribice ne znam da li ste videli ima dosta lepih.

Za pocetak imam lepu osnovu bar ja mislim sam akvarijum je dimenzija 80x45x60 uzet za skromnih 60E sa komplet postoljem i opremom od kolege koji je bar kako on kaze ulozio oko 200E u sve to.

Ne znam koliko je sve ovo sto je na ovim aquascaping videima dostupno kod nas, ali ima na netu da se vidi pregrst krasnih akvarijuma. Ne bih preterivao sa ulaganjima ali ga cenim da do kraja godine ulozim max 300E. Da li je sve to pre svega moguce?

Ako nije na koju stranu da se preusmerim posto bih svakako isao na tu neku temu sa zmajevima pecinama i te neke fore Very Happy Eventualno neki vulkan sa blagim crvenim led osvetljenjem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dra019
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 21 Sep 2019
Poruke: 8

PorukaPoslao: Pon Apr 06, 2020 6:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanima me i da li negativno uticu zvucnici na akvarijum posto imam one drvene genius 5000 5.1 sistem na kome je bas onako izrazeniji a bio bi na svega par metara od samog aq. Prednje i zadnje staklo na akvarijumu su od kaljenog stakla pa me i to jos vise brine ili ne bi trebalo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License