Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ishrana mladih skalara i 20ak neonki Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Običan Čovek
Akvarista



Registrovan: 07 Jul 2017
Poruke: 38
Lokacija: Topola

PorukaPoslao: Pet Apr 10, 2020 3:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam dva skalara (nisu veliki), 20ak neonki i 4 razbore. Hranim ih suvom hranom. Lisnatom i onom braon (proteinska bi trebalo da je, ne piše ništa na kutiji pošto je providna ona). Zanima me, naročito se odnosi na skalare jer treba još da rastu, šta da dajem od hrane još? Šta je najbolje. Ovako im nije raznovrsna hrana. Bilo je 4 skalara, dva su uginula u isto vreme približno, ostale ribice nikakve znake čudnog ponašanja ne pokazuju. Akvarijum je oko 200l.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Apr 10, 2020 3:11 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan95
Akvarista



Registrovan: 15 Dec 2018
Poruke: 144
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Pet Apr 10, 2020 10:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozes da im kupis jos neku vrstu suve hrane.
Tropical soft line granule i tetra discus su kvalitetne, dajem ih mojim
ribicama. Malo su krupnije s obzirom da neonke drzis, ali moje razborice mogu da progutaju. Susene larve komaraca ce skalari sigurno voleti. Mozes da nadjes i smrznutu hranu, imas dobru ponudu kod sponzora foruma. Imas i na kupujem prodajem da kupis mikro crve, ako hoces da ih hranis bas zivom hranom.
Imas stvarno sirok izbor sto se hrane tice, a ako ti kupovna hrana ne odgovara imas ovde da nadjes i dobre recepte pa da im sam spremas domacu hranu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Običan Čovek
Akvarista



Registrovan: 07 Jul 2017
Poruke: 38
Lokacija: Topola

PorukaPoslao: Sub Apr 11, 2020 2:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok. Hvala na odgovoru. Biće im hrana koju imam dok ne krene da radi pet Sop. Posle ću da uzmem nešto od predloženog. Ne mogu sada pravim, nekako mi sigurnije i bezbednije kad je kupljeno. Ko zna šta bi ja smućkao 😂
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Neće da se mreste, čudno ponašanje sk... angelfishinheaven Filteri i pumpe 3 Čet Feb 11, 2021 10:21 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest kod neonki nemanja172 Bolest 3 Sre Dec 23, 2020 1:05 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Matični par Ancistrus Super Red i 4 m... Sone_bg Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Maj 11, 2020 2:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam skalara trikolora WoodyAllen Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Mar 08, 2020 1:32 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License