Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Nosac za LED rasvetu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2020 11:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cekajuci posiljku iz kine resio sam da napravim par lampi u kucnoj radinosti kad vec imam materijala pa sam se boga mi zaigrao. Evo par slicica za one koje muci ista muka.



Image


Image


Image


Image


Image


Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2020 11:16 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2020 11:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od materijala korisceni metalni i alu poklopci za kablovske kanale i zila od 6 i 10 kvadrata punog preseka. Sestica je mnogo zgodnija za rad a nista manje cvrsta. Ali desetka je bas fest. Ucvrsceno vezicama....mislim vidi se sve na slici:) Na ovo ce biti nabaceni 3W led cipovi...najverovatnije cu za napajanje da iskoristim punjac za laptop...mislim da je 19,5 ili 20V.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2020 1:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pitanje za rasvetu Milivoje Lampa Rasveta 4 Pon Nov 20, 2023 10:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prodajem rasvetu EHEIM powerLED dayli... senkasenkasenka Ponuda 2 Ned Sep 25, 2022 9:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MIX led cipova za rasvetu biljnog akv... jajzy Rasveta 2 Uto Jan 25, 2022 12:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Drzaci-konzole za rasvetu Malina Ostala oprema 6 Sub Sep 28, 2019 8:01 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nosaci za rasvetu Danijel-CH Rasveta 0 Pet Feb 02, 2018 12:30 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License