Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Diy akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Crniradovan
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2019
Poruke: 40
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Mar 27, 2020 2:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Mar 27, 2020 2:12 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Crniradovan
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2019
Poruke: 40
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Mar 27, 2020 2:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Crniradovan
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2019
Poruke: 40
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Mar 27, 2020 2:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image

Image
Imam problem sa slikama vece su za po par kb pa zato ovako kacim dok ih smanjim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pet Mar 27, 2020 3:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E ako je u svrhu eksperimenta.. podrzavam, al i dalje verujem da ce da raste u visinu ne u sirinu dok ne spustis svetlo. Wink

..i ako si bas za eksperimentisanje ubaci za tepih littorella uniflora jako zanimljiva biljka koja je kod mene rasla u bari sa puzevima bez svetla bez filtera samo kvarcni granulacije 0.5-1mm (mali akvarijum 20x20x20) nista joj nije falilo, a da je imala svetlo i podlogu i co2 ko zna kako bi rasla.. primer za nesto "novo". Wink (svetlo je imala koliko je akvarijum pored davao svetla, znaci nikakvo)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Crniradovan
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2019
Poruke: 40
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Mar 27, 2020 3:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svetlo je 20 cm iznad, videcu sutra da spustim na 10 cm ne bih smeo nize zbog isparenja vode. Mada uzivo ne deluje da je visoko sta znam mozda subjektivni osecaj
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Malina
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2019
Poruke: 117
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Pet Mar 27, 2020 3:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svetlo jace pod obavezno.To ti je slaba karika.Koja ti je ovo biljka emercno?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Crniradovan
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2019
Poruke: 40
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Mar 27, 2020 3:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislis ova naslonjena na nosac svetla? To je neka puzavica ukrao prlcer od babe reko mozda se primi ovako 😁
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sub Mar 28, 2020 2:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Primice se, nikakav problem, ako si lepo otkinuo pelcer.. Smile

Ima par tema ovde na forumu, jedna od http://www.akvarijum.org/forum.....fitofilter , koje objasnjavaju i zasto je to dobro za akvarijum, samo se nadam da posle iscitavanja teme neces celu biljku "pozajmiti" od bake i ubaciti u akvarijume.. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Crniradovan
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2019
Poruke: 40
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Mar 28, 2020 9:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam znao da je korisno, video sam na Fb neku sliku nečeg sličnog toj puzavici pa ubacio. Za sad neću babi cveće dirati iako ga ima da ni sama ne zna koliko i kojih vrsta. 😃 Mižda kasnije nešto što voli puno vode
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Crniradovan
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2019
Poruke: 40
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Mar 29, 2020 11:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovako je teklo sklapanje
https://youtu.be/FPo0Y0EZvCo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Crniradovan
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2019
Poruke: 40
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Apr 05, 2020 10:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mali update
Pre zamene 1\3 vode voda je obojena od drveta

Image
Poske zamene

Image
Za sada još uvek bez ribica ima par puževa. Cuba jako sporo ide na par mesta u širinu i na par mesta u visinu, za sada pratim i dalje situaciju ostale bičjke su ok.. ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Crniradovan
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2019
Poruke: 40
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Uto Apr 21, 2020 9:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image

Image

Image

Image
Posle 23 dana.
Malo sam imao problema sa led sijalicom kao da se od nje pojavljuje braon alga, pre par dana promenuo sam obe sijalice sad su 2x 25w 6500k stedne sijalice.
Biljke sam uglavnom nož ošišao zboh algi krenule su da rastu. Cuba tepih i dalje po malo raste ali možda sporo nemam pojma mozda krene bolje sa ovim svetlom.
Ubacio sam i par kozica toliko za sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
VURDOK
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2012
Poruke: 275
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Apr 22, 2020 8:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super je akvarijum,svidja mi se Bravo Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Crniradovan
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2019
Poruke: 40
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Apr 22, 2020 8:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala. Trebalo bi da bude lepsi kad sve bude krenulo kako treba
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Crniradovan
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2019
Poruke: 40
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Apr 24, 2020 11:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A ovako se pravi junaci bore sa algama

Image

Image
Mislim na ove junake koji se trude da mi drze uredan difuzor 😃😃😃
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License