Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Slavinica za Atman EF4 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mboban
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2016
Poruke: 82
Lokacija: Zemun, Beograd

PorukaPoslao: Uto Apr 28, 2020 6:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima,

da li neko slučajno ima viška slavinicu za Atman EF-4 koju bi poklonio/prodao?

Našao sam na aliju za 9-10 $ (par, dve slavine), ali isporuka je za 20-40 dana, a pitanje da li bi i dotle stiglo u ovim uslovima...

Inače slavina (ceo kanister) koju imam je relativno nov, a slavina pušta, pokušao sam sa teflon trakom da zapušim, bezuspešno, zamenio mesta slavinama da ustanovim da je ipak do nje i curenje se preselilo sa ulaza na izlaz...

Ako imate neku drugu ideju šta da probam, ne ustručavajte se... Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Apr 28, 2020 6:39 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Veverac
Akvarista



Registrovan: 27 Apr 2019
Poruke: 37
Lokacija: Obrenovac, Srbija

PorukaPoslao: Uto Apr 28, 2020 7:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako ti nije problem, okaci fotografiju te slavine
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mboban
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2016
Poruke: 82
Lokacija: Zemun, Beograd

PorukaPoslao: Uto Apr 28, 2020 8:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je kanister:

Image


a ovo slavine:

Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Veverac
Akvarista



Registrovan: 27 Apr 2019
Poruke: 37
Lokacija: Obrenovac, Srbija

PorukaPoslao: Uto Apr 28, 2020 8:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Saljem ti pp
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan95
Akvarista



Registrovan: 15 Dec 2018
Poruke: 144
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Sre Apr 29, 2020 1:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mboban

Je l samo od sebe pocelo da curi ili si ti zeznuo posle ciscenja kanistera?
Ja sam sjebao slavinice na atmanu F1 jer sam posle ciscenja, creva nabijao na slavinice koje su bile zavrnute na kanisteru. Od tada kad spajam creva sa slavinicama uvek ih prvo odvrnem. Eto cisto da napomenem ako je kod tebe na taj nacin doslo do curenja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mboban
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2016
Poruke: 82
Lokacija: Zemun, Beograd

PorukaPoslao: Sre Apr 29, 2020 4:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iskreno nisam siguran kada je počelo da curka, do skora je sve radilo kako treba, jedino je ta slavina teže mogla da se otvori i zatvori, to sam rešio podmazivanjem.
Posle zadnjeg čišćenja kanistera primetio sam da curi...


Poslednji izmenio mboban dana Čet Apr 30, 2020 8:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mboban
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2016
Poruke: 82
Lokacija: Zemun, Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 30, 2020 8:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala svima na pomoći našao odgovarajuću slavinicu, rešio problem.

Može lock
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Pet Okt 23, 2020 3:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako može pomoć jer vidim da je tema sveža, potrebna mi je ista slavina za EF-4. Hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Bojan95
Akvarista



Registrovan: 15 Dec 2018
Poruke: 144
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Pet Okt 23, 2020 3:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam da li si vec zvao ove vece radnje u BG da se raspitas, imali su ih u ponudi za sve atmanove kabistere. Nisam imao problem da ih nadjem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Ned Okt 25, 2020 2:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ukoliko ne nabavis u dogledno vreme novu slavinu, spoj koji curi zalepi sa zvakom (prvo je sazvaces dobro pa oblepis okolo) ili sa plastelinom, trebalo bi da izdrzi do nove slavine. Na zvaku ne mogu da se zalim, godinama je drzala ventil za dovod vode u ves masinu posto se kucina i teflon traka nisu pokazale ni posle 3 dana namestanja, preporucujem orbit zvake ali one u listicima za decu kao pouzdane Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Atman Ef-4 Filip:) Tražnja 0 Ned Mar 06, 2022 4:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Atman AT-101 zeza Nikollo Filteri i pumpe 0 Pon Dec 20, 2021 11:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slavina za Atman ef4 kanister filter Zivadin Tražnja 3 Čet Sep 30, 2021 1:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Osovina za atman at 103 io Tražnja 0 Ned Maj 30, 2021 1:48 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Atman EF1 StefanPN Filteri i pumpe 1 Čet Mar 04, 2021 11:44 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License