Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Puntius denisoni i bozmani Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nebojsar
Akvarista



Registrovan: 10 Dec 2013
Poruke: 82

PorukaPoslao: Ned Apr 26, 2020 10:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam 8 bozmanovih duga i razmisljam se da uzmem barbuse iz naslova. Jel ima neko iskustva da li ce se slagati. Obe su krupne i aktivne vrste. Koji jos barbusi mogu da idu sa denisonima u isti akvarijum?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Apr 26, 2020 10:08 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

popindeed
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2018
Poruke: 124
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 26, 2020 10:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slagace se, denisoni su miroljubive kao i duge,,,jedino sto je neophodno je obezbediti im dovoljno veliki akvarijum za rasplivavanje. Ja sam nazalost zbog toga sto su porasli skoro 15cm morao da ih zamenim,,,drzao sam ih u 300l sa tigrastim, zelenim i cherry barbusima... Akvarijum je bio ubiljen sa dosta panjeva i mesta za skrivanje, sad sam se prebacio na nesto drugo ali je sjajan osecaj gledajuci jato barbusa kako istratrazuju i plivaju u nedogled Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nebojsar
Akvarista



Registrovan: 10 Dec 2013
Poruke: 82

PorukaPoslao: Ned Apr 26, 2020 11:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Puno hvala za info. Ja imam 450l. Trebalo bi da im bude dosta prostora. Sad samo da nadjem adekvatne primerke po pristojnoj ceni. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
popindeed
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2018
Poruke: 124
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Maj 03, 2020 2:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Generalno nisu cesto u ponudi, da ne kazem mozda ces imati izazov u pronalazenju Smile Srecno!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Barbusi - puntius lateristriga Vladimir95 Ponuda 0 Sre Apr 28, 2021 5:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puntius nigrofasciatus ( Black ruby b... Bojan95 Arhiva Malih Oglasa 4 Sub Mar 23, 2019 12:29 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puntius nigrofasciatus targla Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Jun 19, 2017 12:57 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kako prepoznati pol kod Puntius conch... bili985 Razmnožavanje 2 Ned Okt 18, 2015 9:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puntius titteya Serafim Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Nov 28, 2014 10:45 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License