Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvarističko druženje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Maj 03, 2020 2:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobar dan. Da li je neko zainteresovan da, kada prodje gužva oko korone, organizujemo akvarističko druženje u Beloj Crkvi? Verovatno vam je poznato da imamo sedam jezera, reku Neru, Karaš, Dunav i kanal DTD. Zovu nas Banatska Venecija. Mogli bismo da organizujemo kurs ronjenja. Naši ronioci imaju vrlo interesantne podvodne fotografije, pa bismo mogli da organizujemo interesantnu izložbu fotografija. U okviru programa bi bila organizovana radionica sa sklapanjem hardskejpa. U okviru programa bismo mogli da organizujemo kvalitetno predavanje iskusnih akvarista. Bilo bi dobro da se ovde prijave oni koji su eventualno zainteresovani, da bih video da li ima uošte smisla organizovati ovako nešto. Razmišljam o kraju avgusta meseca.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Maj 03, 2020 2:34 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Ned Maj 03, 2020 7:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo ja sam za 😊
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Maj 03, 2020 7:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam za.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ljubee
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2020
Poruke: 32
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pon Maj 04, 2020 1:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja sam za Smile Posebno zanimljiv mi je kurs ronjenja a i fotografija Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Maj 06, 2020 9:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drago mi je da vam se dopada ideja. Premijerno najavljujem dolazak Davida Miloševića kao nekoga koće voditi interaktivnu radionicu u sklapanju skejpa. David je jedan od najozbiljnijih skejpera, i takmičar na svetskim takmičenjima. Ovo su fotografije sa mestom gde će biti organizovan ručak i kurs ronjenja.
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Čet Maj 07, 2020 8:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Simpaticna prica. Nisam siguran da li cu u tom periodu biti na odmoru ali se nadam da ce ostati par Wildcard-ova za eventualne padobrance koji se ne prijave na vreme.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Maj 07, 2020 8:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zaboravio sam da napomenem da sam promenio termin. Planiram da to, baš zbog godišnjih odmora, bude organizovano 9. septembra (nedelja). Ima još vremena. Tek je maj mesec.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
doctor
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2020
Poruke: 14
Lokacija: Srbija

PorukaPoslao: Pet Maj 08, 2020 10:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

HORUS ::
Zaboravio sam da napomenem da sam promenio termin. Planiram da to, baš zbog godišnjih odmora, bude organizovano 9. septembra (nedelja). Ima još vremena. Tek je maj mesec.


9. Septembar je sreda, nije nedelja, 9. Avgust je nedelja Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Maj 08, 2020 2:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U pravu si. Prezubio sam. Onda 6. septembra (nedelja).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mboban
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2016
Poruke: 82
Lokacija: Zemun, Beograd

PorukaPoslao: Pet Maj 08, 2020 6:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prijavljujem se za druženje, uslov je da uspem da to uskladim sa poslom, nadam se da ću uspeti...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Maj 08, 2020 10:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Važi se drugar. Polako pakujemo program manifestacije ''BEL-AQUA'' 2020. Bela Crkva. Ronilačko društvo KPA ''Bela Crkva'' potvrdilo učešće na manifestaciji. Evo nekih podvodnih fotografija koje će se naći na izložbi podvodne fotografije. Da vam malo zagolicam maštu. Takođe, potvrđen kurs ronjenja kao deo programa. Očekujemo vas u nedelju, 6. septembra.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Maj 14, 2020 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Polako sklapamo program manifestacije ''BEL-AQUA'' 2020. Kao predavač, o mrestu akvarijumskih riba dolazi Gavra Leđenac- Gaja iz Novog Sada. Gaja se više decenija vrlo uspešno bavi mrestom riba, tako da itekako ima šta da nam kaže na tu temu. Još jednom vas podsećam, 6. septembar, Bela Crkva.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Maj 15, 2020 10:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zaintreesovan!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Maj 17, 2020 9:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U suštini, skoro sve je dogovoreno. Ostalo je da izračunamo cenu ručka, i da pokušam da obezbedim turistički vozić.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Avg 01, 2020 1:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iako je ceo program akvarističkog druženja skockan, moram da vas obavestim da će zbog situacije sa Covid 19 druženje biti odloženo do daljnjeg. Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License