Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Potpuni pocetnik Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Buda04
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 14 Nov 2019
Poruke: 6

PorukaPoslao: Uto Mar 31, 2020 10:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Lisce …

Bilo je tu i dzungle … pa je seceno … ima i puzica koje redovno vadim …normalno bilo je i ribica i puzeva koji su uginuli, mali broj … biljaka koje se nisu primile … najvise sam se mucio oko crnih algi … ali i to sam za mesec dana resio …
Nije zalud sto se ovde pominje … strpljenj… strpljenje i strpljenje ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Mar 31, 2020 10:01 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Buda04
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 14 Nov 2019
Poruke: 6

PorukaPoslao: Uto Maj 05, 2020 11:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pojavio se jedan problem.

Na biljkama su se pojavile neke promene. Sa mekim listovima su promenile boju, dok na nani su se pojavile tačkice, a listovi na alternanthera rastu listovi ali ne dostižu punu veličinu kao ranije …
Počeo sam da ubacujem kalijum od pre mesec dana ali ima male razlike. Imam onih dosadnih pužića ali ih fizički odstranjujem … Da li da počnem da koristim prehranu za biljke ?
Parametri vode su:NO3 .. ~20mg/l, NO2 ...0, GH ~10, kH … 8, pH ..7,2, CL2 ...0.

Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Uto Maj 12, 2020 1:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zelena tackasta, dok se nje ne resis ne kreci ni sa kakvom hemijom. Resavas se ubacivanjem nerita, kao najefektivijih prirodnih uklanjaca pkmenite alge. Mozes i sa cescom promenom vode da je se resis sa hlorom/minima ali ribama moze da smeta na duze staze. Mekani listovi se odbacuju da bi raslo u visinu i hranilo nove listove, secni i zasadi pored to sto odseces ili ga se resi na bilo koji drugi nacin.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pocetnik i neplanirana ljubav Boxer89 Upoznavanje 0 Pon Dec 19, 2022 6:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pocetnik - akvarijum sa biljkama Gardijan Početak u akvaristici 0 Pon Avg 15, 2022 1:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pocetnik 60L jeepwj Početak u akvaristici 27 Ned Mar 06, 2022 7:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc u uredjenju akvarijuma , pocetnik BogdanM Početak u akvaristici 3 Čet Nov 25, 2021 12:23 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License