Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sakura kozice Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Ascaron
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2019
Poruke: 44
Lokacija: Batajnica

PorukaPoslao: Pet Maj 15, 2020 3:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Društvo,

Imam gomilu malih sakura kozica, starosti od 2 do 30 dana.

Rado bih zamenio za nerite, grejač 25w, ili neku crvenu biljku.

Ako imate neki drugi predlog recite, pa se dogovaramo.

Ja živim u Batajnici, radim na Novom Beogradu.

Pozdrav.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Maj 15, 2020 3:05 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Ascaron
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2019
Poruke: 44
Lokacija: Batajnica

PorukaPoslao: Pet Maj 15, 2020 3:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo i slike, da vidite kolike su...

Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ascaron
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2019
Poruke: 44
Lokacija: Batajnica

PorukaPoslao: Ned Maj 17, 2020 3:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Supruga je donela iz Pet centra akvarijum 25 litara, i manado podlogu... kaže hoće da ga sredi za neonke ili mikrorazbore... a ja jadan šta ću, sve se protivim... 😅😅😅

Zato slobodno nudite šta imate za razmenu, pošto se kozice umnožavaju geometrijskom progresijom... panjevi, kamenje, bilje, ribe, puževi, oprema, sve dolazi u obzir.

Ko nema ništa za razmenu, nema veze, neka se javi, dogovorićemo se.

Zahvaljujem se svima koji su se već javili, potrudiću se da vam isporučim kozice u toku nedelje

Ne zamerite mi ako malo sačekate jer imam neka kretenska radna vremena, a radim svaki dan, pa se kombinujem kada stignem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsar
Akvarista



Registrovan: 10 Dec 2013
Poruke: 82

PorukaPoslao: Ned Maj 17, 2020 7:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poslao sam ti poruku na pp ali mozda nije stigla. Mogu eventualno da ponudim neki panj i nekog ancija (4-5cm) u zamenu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ascaron
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2019
Poruke: 44
Lokacija: Batajnica

PorukaPoslao: Uto Maj 26, 2020 10:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nebojsar ::
Poslao sam ti poruku na pp ali mozda nije stigla. Mogu eventualno da ponudim neki panj i nekog ancija (4-5cm) u zamenu.


Izvini, uopšte nisam video poruku. Pisao sam ti na pp. Javi da li si dobio poruku.

Želim još jednom da se zahvalim svim kolegama koje su se javile.

Dobio sam prelepe biljke, puževe, nešto opreme, zahvaljujući čemu sam formirao novi akvarijum od 25 litara.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potrebne Red rili kozice Zivadin Tražnja 0 Pon Jan 23, 2023 10:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kozice gotika Tražnja 4 Ned Nov 27, 2022 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sakura kozice m.vlacina Ponuda 1 Čet Sep 22, 2022 3:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red sakura kozice Zivadin Tražnja 0 Sub Avg 06, 2022 7:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kozice Milivoje Lampa Ostali Stanovnici 3 Pet Apr 22, 2022 7:32 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License