Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 prvi akvarijum :) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Sub Feb 03, 2018 9:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stefan.xo ::

I dalje imam problem sa vodom jer je zute boje, ne znam da li je do panja, malo mi nelogicno da 3 meseca ispusta boju. Menjam trecinu vode na nekih 10 dana ali je ona i dalje zuta.


Stefane ako se ne varam još u avgustu (pre 6 meseci) sam ti predlagao da odstraniš ćup,
jer će vremenom praviti probleme ili žuta voda ili alge itd .... nekim čudom si izbegao alge
ali žutu vodu nećeš neutralisati (možda aktivnim ugljem), ali aktivni ugalj nakon što izgubi
svoja delotvorna svojstva ,sakuplja neke druge negativne elemente koji vode u drugi problem,
ako se ne izvadi na vreme iz filtera.
Za neke akvariste taj ćup je bio cool i njih si slušao, e sad .... kad bi bili fer , pa da predlože kako
da izbistriš vodu bilo bi extra.
Ako misliš da je komentar sarkastičan, grešiš - i dalje mi se sviđa taj akvarijum i tvoje ideje.
Srećno nadalje ! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Feb 03, 2018 9:59 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Strahinja025
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2016
Poruke: 130
Lokacija: Apatin

PorukaPoslao: Sub Feb 03, 2018 10:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je 99 posto od drveta... Izvadi ga na nedelju, dve zameni vodu i videces dali je do njega.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefan.xo
Akvarista



Registrovan: 12 Dec 2016
Poruke: 32
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 28, 2020 8:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo mene opet na forumu, nisam bio u prilici cesce da pisem a ni da se posvetim akvaristici dugo usled raznih desavanja pa i selidbe, ali vratio sam se da ozivim moju temu Very Happy
Akvarijum je dobio novu lokaciju sada se nalazi u sklopu police u dnevnoj sobi.
I napravio sam mu finalnu verziju haube od alubonda koja je dosta laka za skidanje sa akvarijuma i za hranjenje ribica. Alubond je po meni odlican materijal jer mu voda ne moze nista i prezadovoljan sam kako je ispalo Very Happy
Ribice sam uglavnom poklonio posto nisam bio u mogucnosti da im se posvetim kako dolikuje tako da bi uskoro trebalo da krenem u nabavnku novih stanovnika.
Evo par slika kako to sad izgleda...
Image
Image
Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Pet Maj 29, 2020 8:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovako nesto meni treba....da ne mogu ruke non stop da perem u akvarijumu nego samo da gledam:)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefan.xo
Akvarista



Registrovan: 12 Dec 2016
Poruke: 32
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jun 21, 2020 9:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo malo novijih slika akvarijuma Smile


Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefan.xo
Akvarista



Registrovan: 12 Dec 2016
Poruke: 32
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jun 21, 2020 10:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Napravio sam sebi jos ranije kada su mi se rodile male molly ribe da ga nazovem akvarijum u akvarijumu, odlicno je sluzio za mlade ribe dok ne postanu dovoljno velike da ih pustim da se druze sa ostalim vecim ribama. Nosac se postavi na ivice akvarijuma drzi kocku potopljenu.



Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License