Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Japanka dobija crne fleke Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sofijaxs
Akvarista



Registrovan: 03 Apr 2020
Poruke: 11

PorukaPoslao: Pet Maj 29, 2020 5:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav! Imam problema sa japankom, kupili smo je pre nekih dva, tri meseca i ubacili je u veliki akvarijum od 200l, međutim, druge ribe su je maltretirale danima, tada sam primetila da joj se pojavila crna tačka na glavi, i ponegde pokoja bela dosta manja. Odvojila sam je u kuglu (nemam drugi aq). Stavila sam preparat protiv belih tački, i one su se povukle, ali ona crna je rasla sve vreme. Sada se pojavila i na drugoj strani glave, a primećujem i neku kao belu paučinu na leđima. Pretražila sam sve, ali nigde ne mogu da pronađem odgovor šta joj je. Inače normalno jede, pliva i aktivna je. Ako je neko upoznat sa ovakvom situacijom, savet bi mi dobro došao. Hvala u napred!

[img]http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_227252412_20200529_174033.jpg[/img]
[img]http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_144615182_20200529_174245.jpg[/img]
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Maj 29, 2020 5:44 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam zute/crne/mix mollike i xif... Dukisef Na poklon 0 Čet Nov 16, 2023 11:22 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam zute/crne/mix mollike Dukisef Na poklon 0 Pon Mar 06, 2023 10:38 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam zute/crne/mix mollike i crn... Dukisef Na poklon 1 Ned Feb 05, 2023 11:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Japanka Ranchu Mikid Bolest 0 Uto Jan 10, 2023 9:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam Zute, Crne i Zuto-Crne mollike Dukisef Na poklon 0 Sre Dec 14, 2022 12:32 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License