Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Gnjata Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Ned Jun 28, 2020 10:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Je l' ima neko predlog sta da ubacim u pozadinu od biljaka umesto sesiliflore? Ne svidja mi se kako izgleda, mozda neku koja vuce na crveno..?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jun 28, 2020 10:27 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Ned Jun 28, 2020 10:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je trenutno stanje:
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
m.vlacina
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2017
Poruke: 222
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jun 29, 2020 9:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo odlično izgleda! Svaka čast! Bap odmor za oči kad vidim ovakvu džunglu. Smile

Samo ova usisna cev je toliko zalutala na ovom mestu, to makni pozadi, baš kvari utisak.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Pon Jun 29, 2020 9:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Usisna cev ide tu nema price, ovo je privremeno resenje koje igrom slucaja traje par meseci 😬😬😁
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ascaron
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2019
Poruke: 44
Lokacija: Batajnica

PorukaPoslao: Pon Jun 29, 2020 12:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prelep akvarijum. Pitao si za bilje za zadnji plan... možda neku Ludwigiu... one vuku na crveno i nisu zahtevne. Meni su bez CO2 dobile super crvenkaste nijanse. Uglavnom ih ljudi sade u srednji plan, ali meni stoje u zadnjem planu iza panja, visine su oko 30cm, i izgledaju super. Mislim da bi kod tebe u ovom desnom uglu iza kamena lepo izgledalo kad bi se videli vrhovi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Ned Jul 12, 2020 4:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mali update:

Image

Glosostigma i montecarlo super napreduju, u sustini sve za sada ide kako treba 🙂
Razmisljam o tome da promenim pozadinu, da umesto crne ubacim onu mat providnu, nadam se da cu uspeti s obzirom da je akvarijum blizu zida
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Pon Jul 13, 2020 10:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vrhunski izgleda, bas je sve po protokolu! Sad mozes da se fokusiras na izucavanje fotografije i da se igras sa osvetljajem tokom fotkanja pa da napravis neku sliciu koja bi mogla da se salje na takmicenja:) Ideja sa pozadinom je svakako dobra jer bez svetle pozadine ne moze da se iskaze dubina skejpa.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Pon Jul 13, 2020 1:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hahahha pa ne bih bas na takmicenje, ovo je amaterski ipak 🙂
Ali narucen je jedan manji akvarijum od 40ak litara pa cu se igrati sa tim 😊
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
NARCOS
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2019
Poruke: 47
Lokacija: Istocno Sarajevo

PorukaPoslao: Pon Jul 13, 2020 4:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos da naslazes i polijepis lava kamen na zadnje staklo bilo bi top topova Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Sre Jul 15, 2020 12:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Idemo dalje 🙂🙂
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan95
Akvarista



Registrovan: 15 Dec 2018
Poruke: 144
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Sre Jul 15, 2020 2:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za tebe bi stvarno bilo steta da ostanes na samo jednom akvarijumu. Po mom nekom ukusu ovaj tvoj prvi akvarijum je medju najboljima na forumu.
Kako planiras da uredis ovaj drugi? Sta planiras od ribica?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ascaron
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2019
Poruke: 44
Lokacija: Batajnica

PorukaPoslao: Sre Jul 15, 2020 4:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koje su dimenzije novog akvarijuma I koja je ovo konzola?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Sre Jul 15, 2020 1:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Planiram da koristim dragon stone, to znam sigurno, i mozda neku malo svetliju podlogu od ovoga, od biljaka cubu i jos 2, eventualno 3 vrste, to je plan za sada, videcemo na sta ce izaci 🙂 Od ribica ili galaksi razbore ili furkate, i to ne mnogo, i neke kozice
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Sre Jul 15, 2020 1:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dimenzije su 35x35x30 (cini mi se), a konzola je atman neka led najjeftinija 🙂
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Čet Jul 16, 2020 10:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gnjata ::
Od ribica ili galaksi razbore ili furkate


Moj najsrdacniji predlog da furukate drzis u velim akvarijumu a ako bas zelis da ides na plavooke duge imas vec solidan izbor manjih vrsta sa gertrudama ili paskai tj luminatusima na celu. Furukate su ogromne i traze dosta prostora za plivanje. Ja vec sada imam primerke po 7-8cm. Naravno velicina se biti uslovljena prostorom ali greota da zakrzljaju kad vec imas lep aq za njih.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Menjam ribe- Gnjata gnjata Arhiva Malih Oglasa 10 Pet Jan 28, 2011 2:48 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gnjata gnjata Upoznavanje 3 Čet Jul 22, 2010 7:37 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License