Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Hrana koja nije original Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Hulk
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2019
Poruke: 31

PorukaPoslao: Uto Jul 07, 2020 6:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li postoji sansa da je npr tetra pro kolor koja se prodaje u onim providinim casicama plavijat, da nije original? Da li je moguce da se napravi tako ista hrana da izgleda kao tetrina, a da nije? Pitam da bih znao zbog dalje kupovine.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jul 07, 2020 6:54 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Hulk
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2019
Poruke: 31

PorukaPoslao: Uto Jul 07, 2020 6:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hulk ::
Da li postoji sansa da je npr tetra pro kolor koja se prodaje u onim providinim casicama plavijat, da nije original? Da li je moguce da se napravi tako ista hrana da izgleda kao tetrina, a da nije? Pitam da bih znao zbog dalje kupovine.

Plagijat*
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Uto Jul 07, 2020 7:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, postoji šansa da je Made in China rinfuz. Ako je u PS gde nema riba ili ima šačica akvarijuma onda najverovatnije jeste kineski rinfuz.
120din je kesica od 10g to mu dođe puna ta čašica. Rinfuz bi trebalo da izbegavas. Ne znaš ni koliko je bajat ni gde je i kako stajao. Doduše, izuzetak je možda ako znaš prodavca pa ti on kaže: otvorio sam kutiju/kantu hoćeš?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Hulk
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2019
Poruke: 31

PorukaPoslao: Sre Jul 08, 2020 1:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bukvalno! Samo u originalnim pakovanjima i to je to. Da li ovi iz Akvazooshopa ili apetit salju proizvode u druge gradove?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Hulk
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2019
Poruke: 31

PorukaPoslao: Sre Jul 08, 2020 1:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam pet sop ovde u KGu, ali Dajana, JBL i Prodac. Nema sere za ciklide, nema tetre... tj ima sere, mozda 2,3 proizvoda ali originalna pakovanja slabo mogu da se nadju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
NARCOS
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2019
Poruke: 47
Lokacija: Istocno Sarajevo

PorukaPoslao: Čet Jul 09, 2020 3:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav, pa brate uzmes telefon u ruke i zoves shopove i pitas da li rade brze dostave....zar je to toliko tesko?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Čet Jul 09, 2020 9:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

NARCOS ::
Pozdrav, pa brate uzmes telefon u ruke i zoves shopove i pitas da li rade brze dostave....zar je to toliko tesko?


Zamisli jednom sam zvao jedan šop da proverim imaju li neke ribe što su me interesovale. Njihov odgovor je bio dođite pa pogledajte šta sve imamo u ponudi.
Zamisli 3h u jednom pravcu da bi video da nemaju. Da sam pitao za slatkovodne pa ajde uvek imaju 50 drugih vrsta ali morske na prste uvek da prebrojiš šta ima u ponudi.
Sad kad me interesuje pitam druge akvariste da li znaju šta i gde ima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
NARCOS
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2019
Poruke: 47
Lokacija: Istocno Sarajevo

PorukaPoslao: Čet Jul 09, 2020 10:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Peku Ok postujem, ne znam kako je u Srbiji ali kod nas u BiH i RS ide to dosta lakse i jednostanije jer imamo OLX
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zivadin
Akvarista



Registrovan: 31 Mar 2018
Poruke: 118
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Jul 10, 2020 11:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Hulk Imas u Jagodini jedan pet sop koji je prilicno dobro opremljen hranom za ribice, prodaju hranu na gramove iz velikih kanti, prilicno sam siguran da je originalna hrana. Nije daleko od KG-a, pa mozes tamo da nabavis... ako te bude zanimalo mogu da ti objasnim na pp gde se nalazi radnja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Jul 11, 2020 10:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hulk tebra, javi se na pp, da te uputim gde da uzimaš hranu u kg
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Hulk
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2019
Poruke: 31

PorukaPoslao: Sre Jul 15, 2020 5:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uzeo sam iz aqua zoo shop. Poslali brzom postom i sve je super!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Hulk
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2019
Poruke: 31

PorukaPoslao: Sre Jul 15, 2020 5:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uros Kg ::
hulk tebra, javi se na pp, da te uputim gde da uzimaš hranu u kg
Imam gde kupujem, nego trebale mi neke za ciklide bas original da budu da vidim da li ima razlike. Smile Hvala u svakom slucanu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja vrsta je najlepsa? Mirela Početak u akvaristici 4 Uto Jan 31, 2023 12:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba? pubicna__kost Razno 4 Sub Mar 19, 2022 6:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je hrana? Uros Kg Ishrana 2 Ned Maj 16, 2021 6:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba Milorad Ribe 2 Sub Mar 27, 2021 10:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je biljka u pitanju MarDi Biljke 0 Pon Feb 22, 2021 10:01 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License