Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvarijum 380 litara (( PRODATO)) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
VURDOK
Akvarista

Registrovan: 30 Jan 2012

PorukaPoslao: Pon Apr 06, 2020 9:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

https://www.kupujemprodajem.com/Kucni-ljubimci/Akvarijumi-oprema-i-biljke/Akvarijum-380l-93433185-oglas.htm?filter_id=

Preko linka udjite i sve vam tamo pise,zaboravio sam kako se kace ovde slike

Akvarijum je dimenzije 130x59x50 380 litara 12000 FIKSNO
Uz akvarijum ide hauba sa 8 neonki ali morace neonke da se kupe, i provere mehanizmi, jel mi na kraju samo 4 radile, takodje uz akvarijum idu i 2 spoljnja staklena, prelivna filtera, od 80 do 100l, ne mogu tacno da kazem, ali meni su zavrsavale posao, a bio je biljni akvarijum sa brdo ribica, kad kazem biljni 80% je bilo u biljkama, takodje dajem uz akvarijum i postolje. sam akvarijum je od 1cm stakla sa svim mogucim ojacanjima, jak i kvalitetan. Van funkcije oko godinu dana.

Prodajem ili menjam za manji akvarijum,nudite pa se mozda i dogovorimo,hvala

Akvarijum je ozbiljno veliki, tako na slikama ne deluje, filteri idu iza akvarijuma i uopste se ne vide

Dacu uz Akvarijum svu ostalu opremu sto budem nasao, grejac, pumpe od filtera, mrezice za vadjenje ribica, filter masu za filtere, mislim sto je ostalo. Sve je to na terasi u kutiji, dal radi ne znam, trebalo bi sve da radi. .
Iskren da budem samo staklo bi vas vise izaslo. Ovde dobijate sve, kad vidim kakve su cene drugih akvarijuma i kakvi su,ovaj bukvalno za ove pare poklanjam.
Nije mi cilj da zaradim. .

Broj telefona 060-7188890 pa pustite poruku na viber,sms

Poslednji put izmenio VURDOK dana Čet Apr 16, 2020 9:58 am, izmenio ukupno 6 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Pon Apr 06, 2020 9:13 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

VURDOK
Akvarista

Registrovan: 30 Jan 2012

PorukaPoslao: Ned Jul 26, 2020 6:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moze lock prodat akvarijum
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mali Akvarijum CyberBalkan Početak u akvaristici 5 Pet Okt 23, 2020 11:51 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Lagani akvarijum ljubisa03 Akvarijumi 6 Čet Okt 22, 2020 9:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum 60l - izrada i formiranje od 0 kikii77 Početak u akvaristici 13 Čet Okt 22, 2020 11:43 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Svetlo u akvarijum i jos par pitanja goran012 Početak u akvaristici 14 Sre Okt 14, 2020 7:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum 250L 100x50x50 Wlayko91 Ponuda 0 Pon Okt 12, 2020 11:53 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker