Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Nomaphila stricta compact Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Jakovac
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 23 Jun 2020
Poruke: 9

PorukaPoslao: Sre Avg 05, 2020 12:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Potreban savet oko skraćivanja ove biljke. Da li je u redu da isečem ovaj najduži izdanak na pola i da ga zabodem pored?

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Avg 05, 2020 12:37 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

m.vlacina
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2017
Poruke: 222
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Avg 05, 2020 4:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Možeš slobodno, to je stem biljka, isečeš posadiš taj izdanak, a tu gde si posekao će se biljka dalje granati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Jakovac
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 23 Jun 2020
Poruke: 9

PorukaPoslao: Sre Avg 05, 2020 6:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tako sam i mislio, ali sam hteo da proverim. Baš lepo raste i draga mi je 🙂.

Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bombadil
Akvarista



Registrovan: 24 Okt 2017
Poruke: 119
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Čet Avg 06, 2020 7:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kada sečeš stabljiku, vodi računa o tome da treba u podlogu da ide neki deo, da ne isečeš prekratko, pa se onda vadi iz podloge dok ne pusti koren.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Jakovac
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 23 Jun 2020
Poruke: 9

PorukaPoslao: Čet Avg 06, 2020 9:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tako i radim. Uvek se trudim da mi pinceta dodirne donje staklo kada sadim te stem biljke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Nomaphila stricta compact i Vallisner... dragang Razmena 0 Sre Jul 15, 2020 6:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Pogostemon stellata, Nomaphila st. co... cvelegoa Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Apr 11, 2018 10:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Valisneria i Hygrophila Corymbosa Com... Sone_bg Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Jun 13, 2017 12:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nomaphila stricta propada?? NikolaAr Biljke 2 Uto Jul 22, 2014 8:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nomaphila stricta compact - problem Chewu Biljke 6 Pet Feb 28, 2014 4:29 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License