Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Problem sa crnim cupkastim algama na biljkama kamenu HITNO Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
djilepfc1970
Akvarista

Registrovan: 01 Apr 2020

PorukaPoslao: Ned Avg 09, 2020 9:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovako imam problem sa pomenutom algom koja mi pravi sve vise i vise problema. Akvarijum je dimenzija 75x45x35cm. Podloga Soil Tropica, osvetlenje 4xt8 18w, 3 su dnevne bele Osram 880 i jedna je crvena akvarijumska neznam podatke tacne. Imam dosta nezahtevnih i srednje zahtevnih bilja. Koristim od starta easy carbo i profito po uputstvu. Akvarijum je star blizu 4 meseca ali mi ne napreduje bas kako sam mislio iskreno , ne raste mi bilje kako treba , listovi se u donjem delu gube gore su ok, nisu zelene boje kako treba da budu vec kako ide vreme gube onu pravu zelenu boju , imam po koju zelenu onu svilenu ili koncastu algu koja se mota oko biljaka ali mi ona ne deluje strasna i opasna ali crna cupkava napreduje i sve je vise ima, na ivicama listova biljaka, na panju, na kamenu, pa cak vidim i po staklu. Vodu sam menjao u pocetku dva puta nedeljno sada jednom nedeljno, vodom koja odstoji. Ima li ko resenje kako da sprecim ovu algu i na koji nacin, jer secem listove koliko mogu, cistim staklo ali vise na drvetu i panju nema pomoci Very Happy . Hvala svima unapred.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Ned Avg 09, 2020 9:29 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Problem sa crnim cupkastim algama na ... djilepfc1970 Alge 59 Ned Avg 09, 2020 9:46 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka jezerce od betona, problem Srboljub Vrtna Jezerca 12 Sub Jul 18, 2020 12:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa gupikama Shtile Ribe 13 Ned Apr 12, 2020 4:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka problem sa linkovima Uros Kg Razno 10 Pon Apr 06, 2020 9:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa podlogom StefanPN Podloga 6 Sre Feb 12, 2020 7:43 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker