Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koja je tacno obiljka iz Ade Ciganlije, lici na Ceratofilum? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Suncokret
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 179
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 11, 2020 2:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prosto pitanje. Ova sveprisutna biljka jako lici na Ceratofilum demersum, ali nije (makar ja mislim) jer ima koren.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Avg 11, 2020 2:05 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Uto Avg 11, 2020 3:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vrsta myrophiluma, imao u par akvarijuma, lepo raste, cak i samo u sljunku/pesku ako ima ko da djubri, ako ne pozeljno je staviti zemlju ispod.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Suncokret
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 179
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 11, 2020 8:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala, to je to! Smile
Ja nikada nisam koristo neku specijalnu podlogu i biljke su mi uvek bile ok...osim dodavanja tecnog djubriva i ponegde tableta gvozdja i ostalih mikroelemenata. Valjda i detrit doprinese razvoju biljaka preko korena.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Uto Avg 11, 2020 11:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Molim i drugi put. Ima jos zanimljvih biljki koje mogu da se prebace u akvarijumske uslove iz ade, ako si jos nesto cupao salji fotke. Smile

Detrit ne da doprinosi nego.. al mora da se pazi da ga nema previse, jer preko noci moze da napravi haos, zato malezijci tu pomazu. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja vrsta je najlepsa? Mirela Početak u akvaristici 4 Uto Jan 31, 2023 12:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba? pubicna__kost Razno 4 Sub Mar 19, 2022 6:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je hrana? Uros Kg Ishrana 2 Ned Maj 16, 2021 6:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba Milorad Ribe 2 Sub Mar 27, 2021 10:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je biljka u pitanju MarDi Biljke 0 Pon Feb 22, 2021 10:01 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License