Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pocetnik 60l savet oko ribica Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ImoNemo




Registrovan: 15 Avg 2020
Poruke: 0
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sub Avg 15, 2020 11:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima,uskoro mi stize naruceni akvarijum dimenzija 50x35x35 oko 60l,Potreban mi je savet oko izbora ribica kao i njihove kolicine,koje biljke i naravno ako imate jos nesto da posavetujete.Imace hung on filter protoka 400l/1h i grejac naravno,planirao sam da bude biljni akvarijum,a sto se tice rasvete za pocetak stedljive sijalice planirao sam 3 komada da ukupna jacina bude oko 45-50W hladno bele.Pozdrav i radujem se unapred savetima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Avg 15, 2020 11:46 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Avg 15, 2020 6:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobrodošao među akvariste, prvi savet je dobro iscikliraj akvarijum, obzirom da si početnik valjalo bi da isčitaš za početak ovde na forumu deo vezan za početnike u akvaristici i da se koliko toliko upoznaš sa tematikom, napraviš neku predstavu u kom pravcu bi želeo da kreneš jer veliki je izbor bilja i riba i izbor zavisi od dosta faktora....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Sub Avg 15, 2020 7:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobro dosao i srecan pocetak Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ImoNemo




Registrovan: 15 Avg 2020
Poruke: 0
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sub Avg 15, 2020 7:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uros Kg ::
Dobrodošao među akvariste, prvi savet je dobro iscikliraj akvarijum, obzirom da si početnik valjalo bi da isčitaš za početak ovde na forumu deo vezan za početnike u akvaristici i da se koliko toliko upoznaš sa tematikom, napraviš neku predstavu u kom pravcu bi želeo da kreneš jer veliki je izbor bilja i riba i izbor zavisi od dosta faktora....


Citam danima pravo da ti kazem najveca nedoumica mi je moze li u tu velicinu akvarijuma stati ,a da im nije mnogo tesno 10 kraljevskih neonki + 6 razbora i po 1 muljar i algar.Skapirao sam sve oko cikliranja i ribice necu ubacivati najmanje mesec dana dok se ne isciklira.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dragang
Akvarista



Registrovan: 16 Feb 2020
Poruke: 46
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Pon Avg 17, 2020 2:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobrodosao Smile

Moze bez problelma 10 kraljevskih neonki i 6 razbora. Naravno ako akvarijum nece biti pretrpan hardscape-om, bitno da imaju prostor za plivanje i da formiraju jata.

Muljara - koridorasa uzmi vise, slobodno 4-5, milina ih je gledati kako rade zajedno. Koridorasi pande ili pigmejci ne rastu mnogo, ali ok su i obicni, kad prerastu zamenis samo za manje Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potreban savet MilanM Početak u akvaristici 2 Pon Mar 11, 2024 2:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gde ima da se kupi ranchu ribica? Weiss Baza Riba 0 Pon Jan 02, 2023 12:17 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pocetnik i neplanirana ljubav Boxer89 Upoznavanje 0 Pon Dec 19, 2022 6:40 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License