Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Beyond the light Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Aquamaniac
Akvarista



Registrovan: 10 Feb 2011
Poruke: 194
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Sub Sep 05, 2020 6:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na ovogodisnjem jubilarnom IAPLC-u 2020 sam sa dva svoja rada usao u top 127 od 2358 prijavljenih. Za one koji ne znaju, rangiranje na IAPLC-u se svodi na to da sve prijavljene radove najpre pregleda i rangira upravni odbor ove organizacije, pa se tih 127 izabranih salje internacionalnim sudijama koji ih rangiraju od 1. do 127. mesta, zato se ti radovi nazivaju "winning works" i nagradjuju se sertifikatom, dok se prvih 27 pored toga nagradjuju i novcano. Generalno sam prezadovoljan, jer mi je ovo do sada najbolji plasman, a nadam se da cu svaki sledeci put biti bolji barem za jedno mesto.

LAYOUT TITLE
Beyond the light

AQUARIUM SIZE
W: 90 x D: 45 x H: 45(cm)

AQUATIC PLANTS
1. Christmas moss, 2. Hedyotis salzmannii, 3. Rotala rotundifolia, 4. Rotala H'Ra, 5. Rotala green, 6. Hemianthus micranthemoides, 7. Microsorum mini, 8. Monte Carlo, 9. Eleocharis mini, 10. Staurogyna sp., 11. Marsilea hirsuta, 12. Hydrocotyle dissecta, 13. Anubias nana "Petite", 14. Fisidens fontanus, 15. Cryptocoryne parva, 16. Hygrophila pinnatifida, 17. Bucephalandra sp. Red, 18. Lobelia cardinalis mini, 19. Echinodorus tenellus, 20. Lysimachia nummularia, 21. Ludwigia mini super red, 22. Blyxa japonica, 23. Riccardia chamedryfolia, 24. Ranunculus papulentus, 25. Ludwigia arcuata, 26. Bucephalandra Wavy green, 27. Anubias nana "Pangolino", 28. Bacopa caroliniana

FISH
1. Paracheirodon axelrodi, 2. Pterophyllum scalare, 3. Boraras merah, 4. Crossocheilus siamensis

SUBSTRATE
Aquasoil and La Plata sand

FILTER
Eheim 2217 and Eheim 2213

LIGHT
Twinstar 900SP

CO2
3bps

Image[/url]

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Sep 05, 2020 6:22 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sub Sep 05, 2020 6:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

talasitalasitalasitalasi

Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bombadil
Akvarista



Registrovan: 24 Okt 2017
Poruke: 119
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Pon Sep 07, 2020 7:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Čestitke!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dragang
Akvarista



Registrovan: 16 Feb 2020
Poruke: 46
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Pon Sep 07, 2020 11:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Čestitke! Pregledao sam tih top 127 i po meni si zaslužio i bolje mesto, mada nisam upućen u kriterijume po kojima se rangira i stvarno je jaka konkurencija. Isto tako je teško i reći koji od ova dva akvarijum je lepši.

Svaka čast u svakom slučaju, za oba rada i za plasman!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mboban
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2016
Poruke: 82
Lokacija: Zemun, Beograd

PorukaPoslao: Uto Sep 08, 2020 11:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemam reči, ovo je umetnost. Fantastično.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aquamaniac
Akvarista



Registrovan: 10 Feb 2011
Poruke: 194
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Sre Sep 23, 2020 8:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala svima na komentarima Bravo

dragang ::
Pregledao sam tih top 127 i po meni si zaslužio i bolje mesto, mada nisam upućen u kriterijume po kojima se rangira i stvarno je jaka konkurencija.


Iskreno, nadao sam se da ce jedan uci u top 127, tako da je ovo za mene vise od ocekivanog. Mislim da nema jasnih kriterijuma, ali se vidi koji akvarijumi su zasluzili da udju u top 127, a koji u top 27, mada je na kraju sve stvar ukusa i nekom ce biti lepsi 150. rad nego prvi... Bas zbog toga je izazov ucestvovati, nikad se ne zna koju poziciju ces zauzeti, ali je najbitnije da radis onako kako je tebi najlepse Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
dragang
Akvarista



Registrovan: 16 Feb 2020
Poruke: 46
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Sre Sep 23, 2020 2:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slažem se, i mislim da je svejedno koja je pozicija u tih 127, čim si usao u tu grupu znaš da je rad stvarno top i to je to, dalje je sve subjektibno mišljenje žirija.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bruno
Akvarista



Registrovan: 16 Sep 2020
Poruke: 10
Lokacija: Obrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Sub Sep 26, 2020 8:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gledao sam ovo rangiranje i baš sam se pitao ko je ovo iz Srbije Smile Kad eto poznajem dečka Very Happy
Ako misliš na WORLD ranking 2020 i meni se dopao više drugoplasirani Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ljubisa03
Akvarista



Registrovan: 19 Feb 2017
Poruke: 77
Lokacija: Kula, vojvodina

PorukaPoslao: Ned Sep 27, 2020 2:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iskrene cestitke,
obuzima me zelja da ocistim svoj akvarijum malo bolje....
Pozdrav i sve naj bolje u daljnjem radu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Podloga za low light markovic000000 Podloga 2 Čet Sep 26, 2019 10:48 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dymax Robot LED light 14,000K ccmuva Rasveta 14 Čet Jul 09, 2015 9:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka low light 2 nazzia Akvarijumi 30 Ned Maj 24, 2015 7:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka High light plant tank by Akvarijum Art Akvarijumart AkvarijumArt 99 Sre Okt 02, 2013 1:49 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License