Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Biljke prednjeg plana / Pomoc oko izbora? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Čet Sep 17, 2020 3:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav, da li moze neko da mi preporuci biljke prednjeg plana koje rastu oko 5cm a koje nisu tepih biljke, koje su nezahtevne po pitanju svetlosti i parametara vode, naravno da su dostupne? Hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Sep 17, 2020 3:44 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pet Sep 18, 2020 3:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cryptocoryne pygmaea
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bombadil
Akvarista



Registrovan: 24 Okt 2017
Poruke: 119
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Pet Sep 18, 2020 7:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lenji Lisac ::
cryptocoryne pygmaea


Ima li je neko na prodaju, zamenu...?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Pet Sep 18, 2020 9:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala, uskoro cu formirati akvarijum pa sam i mislio da ga ubiljim sa anubiama i kriptokorinama ako pronadjem i ovu sto si mi preporucio mislim da ce biti top.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pet Sep 18, 2020 2:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bombadil ::
Ima li je neko na prodaju, zamenu...?


Ukoliko te mrzi da zivkas prodavnice, ubaci poruku na potraznju, javice se neko valjda.. Smile

@Salvatoree ako ne nadjes pygmeu tu je uvek parva.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
xxxvelja
Akvarista



Registrovan: 10 Avg 2012
Poruke: 223
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Sep 18, 2020 4:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Možeš da uzmeš u razmatranje i anubia nana, microsorum windelow, pogostemon helferi, razne mahovine. Sve su to nezahtevne biljke...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neke crvene biljke nasdvoje Na poklon 0 Pet Dec 08, 2023 3:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License